Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektowanie domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 15:36    Temat postu: Projektowanie domu Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie... Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług projektowania budynków, jednak nie wiem na kogo warto się skusić. Oczywiście zależy mi na profesjonalnej robocie. Rozmawiałem na ten temat ze swoim kolegą i ten wysłał mi taki link https://vosa.pl/. Sam miał okazję skorzystać z ich usług i jest naprawdę zadowolony. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w tej branży. Rzeczywiście będzie to dobre rozwiązanie? Warto skorzystać z ich oferty? Czekam na wasze zdanie na ten temat.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli przyszedł moment na poszukiwania przede wszystkim funkcjonalnego, wygodnego i jednocześnie pięknie przygotowane projektu domu z dużymi przeszkleniami i oczywiście przestronnym tarasem to możecie sprawdzić sobie jakie projekty domów są przygotowane przez biuro projektów Archon. Sami mieliśmy duże wymagania i zwracaliśmy sporo uwagi na koszty samej budowy. Przyznam, że opcji u nich jest naprawdę wiele od parterówek i domy piętrowe. Sami chcieliśmy mieć ok. 100m2 stawiając na "Projekt domu Dom w cieszyniankach 5" z 4 pokojami. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Wto 7 Mar 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie jeśli zastanawiacie się nad tym co będzie lepsze projekt domu gotowy czy indywidualny to możecie w takim razie zapoznać się z artykułem https://remont.biz.pl/projekt-domu/projekt-domu-gotowy-czy-indywidualny-jaki-bedzie-lepszy/ w którym konkretnych informacji w tym zakresie zdecydowanie nie brakuje. Według mnie jednak wygrywa opcja numer jeden, ponieważ w sprzedaży znajdziemy tysiące zróżnicowanych gotowych planów architektonicznych bez problemów można je dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by znaleźć dobrego specjalistę, który zajmuje się projektowaniem wnętrz. Ostatnio znalazłam architekt gliwice i wydaje mi się, że to by było dobre rozwiązanie, dodatkowo podejście do spraw klientów jest naprawdę profesjonalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Sro 22 Mar 2023, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle się zastanawiamy nad tym czy kupować dom gotowy, bez stresu i oczekiwania, np. z https://alberoinvest.pl/ czy budować dom od podstaw, samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze jesli masz opcje to warto sie zdecydowac na projekt od biura projektowego. Znajomej niedawno wykonywali projekt w kierunku lobby design ideas i nie dosc, ze realizacja przebiegla sprawnie, to wszystko bylo idealnie zaplanowane i uzytkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 10 Sie 2023, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej żeby zajęli się tym profesjonaliści Very Happy dobra pracownia architektoniczna zajmie się wszystkim od początku do końca, a my musimy tylko klepnąć projekt oczko jest to wygodne i praktyczne dla obu stron uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 1 Wrz 2023, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przygotowujecie się do aranżowania swoich wnętrz, to tutaj https://design4you.pl możecie poczytać sobie artykuły odnośnie malowania ścian? Urządzania poszczególnych wnętrz. Jest to strona poświęcona różnym aspektom wnętrzniarskim...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też rzucić okiem na biuro projektowe https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji. Zamówisz u nich także dla siebie projekt indywidualny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group