Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obozy żeglarstwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 20:45    Temat postu: obozy żeglarstwo Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://busolamazury.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze usługi są oparte na rzetelnej wiedzy, konkretnym i sprawnym działaniu i gwarancji uczciwości przełożonej na satysfakcję naszych klientów Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ransom.hagenes
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, ja też się wybieram na kurs żeglarski. Jeszcze nie wiem z kim dokładnie, ale przekonał mnie ten artykuł: http://dlalejdis.pl/artykuly/dlaczego-warto-nauczyc-sie-zeglowac . Podrzucam, bo zainspirował mnie do znalezienia wakacyjnego hobby i was może również zainspiruje Very Happy Przyznam się, że żeglowałam może raz w życiu, ale chętnie to powtórzę. Jak macie jakieś ciekawy kursy to dajcie znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 4:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a macie może namiar na sprawdzony sklep żeglarski w którym między innymi będę mogła kupić farbę do odnowienia swojej żaglówki? W oko wpadła mi oferta https://boatshop.pl/85-farby ale chętnie poznam i wasze zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniałych instruktorów żeglarstwa znajdziecie zaglądając do https://lazyjack.pro/index.html. Dużym plusem tego miejsca jest jego kameralność która zapewnia każdemu klientowi w pełni indywidualne podejście a co za tym idzie osiągnięcie oczekiwanych efektów w bardzo przyjaznej atmosferze. Firmę tworzy grupa przyjaciół która zajmuje się tym z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jestem pewna ze wybór współpracy z nimi będzie jedna z najlepszych decyzji jaką można podjąć w tym temacie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inetoplaki22
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy ten temat według was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vuler20
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Maj 2023
Posty: 11

PostWysłany: Nie 7 Maj 2023, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podążyłem za linkiem, dobra informacja, przyda mi się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kirlin.juanita
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na takim obozie można zdobyć patent żeglarski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Happy.M
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 43

PostWysłany: Wto 9 Sty 2024, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej żeglarze! Zastanawiam się, czy warto rozważyć udział w kurs żeglarski poza sezonem letnim. Czy ktoś z Was miał okazję żeglować w mniej popularnych miesiącach? Jakie były Wasze doświadczenia? Czy taka opcja może być równie satysfakcjonująca jak letnie rejsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group