Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zawsze bardzo indywidualne kwestie. Chodzi w końcu o to, by sięgać po takie rozwiązania żywieniowe, które będą najkorzystniejsze dla Was. Na stronie https://www.maczfit.pl/blog/czy-catering-na-swieta-bozego-narodzenia-to-dobry-pomysl/ czytałam na temat cateringu na święta Bożego Narodzenia. Co sądzicie o takich pomysłach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli gotujemy sami w domu to na pewno będzie zdrowo i smacznie. Tutaj https://ileczasu.pl/ile-czasu-gotowac-marchew/ czytałam o tym, ile czasu gotować marchewkę. Bardzo ją lubię i teraz wiem, jak ją idealnie przyrządzać. Warzywa powinny być składnikiem każdego obiadu. Jecie zdrowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gottlieb.ethyl
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnej diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która byłaby w stanie przygotować dla was słodki catering złożony z ciast i deserów, to ja od siebie polecam wam zwrócić uwagę na ofertę firmy https://bistrobox.pl/dieta-pudelkowa-jaworzno/ Myśle, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ propozycji maja wiele i to w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielu miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego i jestem bardzo zadowolony.

adwokat Tarnowskie Góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3601

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam takie podejście jak byłam młodsza jadłam co chciałam a waga stała ale wyobraź sobie moje rozczarowanie jak z wiekiem to się zmieniło i teraz samo patrzenie na pizze sprawia że mam kilogram więcej. I może było by to śmieszne jak by nie fakt że zaczęłam się zmagać z nadwaga i problemami zdrowotnymi. Wyszłam z tego tylko i wyłącznie dzięki dostępowi do przepisów od https://dietomix.pl/, które można przygotować bez większego wkładu na Thermomixie. Badania są coraz lepsze a waga systematycznie spada. Największym zaskoczeniem jest ze są smaczne więc nie zamierzam przerywać i nadal zdrowo się odżywiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak idzie dieta oraz proces odchudzania? Jeżeli przede wszystkim chcecie dowiedzieć się więcej i jednocześnie poszukacie na przykład naturalnych zamienników cukru, jeśli lubicie słodkości to na pewno warto sprawdzić poliole, które trzeba przyznać że naprawdę potrafią ułatwić sprawę. No i osiągniecie zadowalających efektów podczas odchudzania będzie dużo łatwiejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewako8
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście już o tym pomyśle? Jak wam się to podoba, podzielcie się opiniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię stronę https://mojazdrowadieta.pl/ Nigdzie indziej nie ma tylu informacji na temat zdrowego odżywiania, co wlaśnie tutaj. Sami sprawdźcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam niedawno miałem problem z ułożeniem diety dla siebie, ale skorzystałem z usług tych specjalistów https://projektzdrowie.info. Posiadają oni spore doświadczenie w tej kwestii i są oni w stanie pomóc nawet osobom z chorobami. Dodatkowo oferują oni pierwszą konsultację całkowicie za darmo. Według mnie warto się nimi zainteresować. Gorąco polecam!
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group