Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkoholizm w związku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenkaa napisał:
Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego Ośrodka Terapii Uzależnień dla dzieci i młodzieży to ze swojej strony mogę polecić terapia-totu.pl/, niemniej jednak ośrodek znajduje się w Karnicach.


duzo czytalam o alkoholizmie i leczeniu uzaleznien, chetnie podesle to mojej znajomej


____________
https://www.lesnapolana.edu.pl/prywatny-osrodek-leczenia-uzaleznien/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre opinie ma oSrodek Tratwa z Wisły , wiele osób go polecam. Tam na odwyku była również osoba z mojej rodziny. Udało się już prawie dwa lata żyje w trzeźwoci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonego sposobu na walkę z uzależnieniem to skontaktuj się z https://www.odtrucia24.pl/odtrucia-alkoholowe-lodz/. Pracują tam wykwalifikowani lekarze i ratownicy medyczni, świadczący usługę odtrucia alkoholowego w zaciszu Twojego domu co bardzo ułatwia cały proces. Wszystko oczywiście w pełnej dyskrecji. Dodatkowo pomogą uzupełnić brakujące w organizmie witaminy i makroelementy. Polecam skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać terapia u psychologa. Polecam zainteresować się, na czym polega terapia uzależnień Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Myślę, że to będzie najlepsze wyjście z sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozę warto to przepracować i wspólnie przegadać na terapii ? Wpadnij do gabinetu psychoterapeutycznego w Konstancin-Jeziorna na ul Placu Zgody 9/15. Pomogli niejednej osobie w naprawdę trudnych tematach, sama z resztą znam kilka osób, które wróciły odmienione na plus z ich terapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić https://www.odtrucia24.pl/. Oferują pełną dyskrecję poprzez wykonywanie usługi odtruwania w zaciszu Twojego domu. Nie ma się czego obawiać, ponieważ pracują tam wykwalifikowani lekarze i pracownicy medyczni którzy pomogą Ci również uzupełnić brakujące w organizmie witaminy i makroelementy. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jednak dobrym rozwiązaniem byłby detoks alkoholowy . Tutaj opieka jest na wysokim poziomie, więc może akurat spodoba wam się takie rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marilyne.carter
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój partner już jakiś czas temu wszył esperal za moją namową - https://www.kacdoktor.pl/wszywanie-esperalu. Sam zabieg trwa od około 15 do 20 minut. Pacjent zostaje znieczulony miejscowo, a chirurg wykonuje na jego skórze niewielkie nacięcie. Na głębokości około 3 cm umieszcza się tabletkę Esperalu, która ulega powolnemu rozpuszczeniu. Skutki picia alkoholu przy jednoczesnym posiadaniu wszywki mogą ze sobą nieść poważne konsekwencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 6 Paź 2023, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka z uzależnieniem jest ciężkim zadaniem i w tej kwestii najlepszym rozwiązaniem jest terapia w ośrodku uzależnień. Specjalistami o właściwym podejściu są osoby pracujące w https://osrodekniwa.pl/10-sposobow-na-radzenie-sobie-z-nerwica-natrectw-2/ Oferują różne programy terapeutyczne, w tym terapie indywidualne, grupowe, rodzinne oraz terapie behawioralne. Znajdziesz tam również blog z wieloma ważnymi artykułami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 14 Lis 2023, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pojawia się alkohol, to lepiej zwiewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group