Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Muzyka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 9 Sty 2023, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że warto zajrzeć na stronę audiohead.pl i sprawdzić najnowszy ranking na słuchawki bezprzewodowe. Ja sama planuję taki zakup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd mam gramofon, to polubiłem słuchać muzykę, w ogóle inaczej z niego wychodzą dźwięki. Zdecydowałem się na zakup używanego sprzętu i był konieczny serwis RTV, wszystkim bez problemu zajęła się firma https://www.electro-lab.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz nośnika, który zachowa doskonałe brzmienie i jakość przez wiele lat, rozważy propozycje od https://x-disc.pl/pl/ Mają w tym na tyle duże doświadczenie, że bez problemu będą w stanie podjąć się każdego zlecenia. Daj znać, co na ich temat sądzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchanie muzyki od zawsze było dla mnie czymś więcej, ale od niedawna zaczęłam także grać na gitarze. Kupno takiego sprzętu wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego korzystam z opcji wypożyczenia od http://vibe.pl/ w korzystnych warunkach z opłatą miesięczną. Dla mnie wypożyczalnia instrumentów muzycznych to świetna alternatywa i możliwość przetestowania wielu instrumentów - może fortepian to mój właściwy, ale zobaczymy. Na ten moment chcę opanować gitarę do perfekcji.

Ostatnio zmieniony przez arielka dnia Czw 7 Wrz 2023, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
docentus
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2023
Posty: 6

PostWysłany: Sob 29 Lip 2023, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam od jakiegoś czasu ciekawych piosenek.
_________________
Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 31 Lip 2023, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na poprawę swoich umiejętności wokalnych, powinieneś rozważyć zapisanie się na profesjonalne lekcje śpiewu poznań. Dzięki odpowiednim studiom będziesz w stanie zrozumieć właściwe techniki i metody śpiewu, a także poprawić swój zakres wokalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Czw 30 Lis 2023, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie takiego sprzętu w odpowiedniej jakości jest trudne. Jeśli przy tym chcesz zaoszczędzić, to najrozsądniej jest zajrzeć tutaj: https://avswiat.pl/ . Jest to Salon audio video Warszawa Wilanów - Sklep AV Świat gdzie są dostępne kolumny głośnikowe podłogowe, słuchawki i inne tego typu sprzęty w dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pon 18 Gru 2023, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubisz słuchać muzyki w domu to warto na pewno wyposażyć się w dobrej jakości boombox i taki sprzęt można jeszcze znaleźć w ofercie producenta Manta, jak na przykład model Manta Black Chilli ma wbudowane radio, automatyczne skanowanie stacji i odtwarzanie MP3 z USB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group