Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilator laserowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 14:32    Temat postu: Depilator laserowy Odpowiedz z cytatem

Hej!
Chciałabym kupić siostrze na urodziny depilator laserowy tylko nie bardzo wiem jaki wybrać. Sama używam zwykłego depilatora i nie mam rozeznania a tych laserowych. Może korzystacie z takiego sprzętu i możecie polecić jakiś model? Czy te depilatory faktycznie są takie skuteczne i sprawdzają się do domowego użytku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł na prezent. Ja mam braun silk expert - kosztował około 1k, więc tani nie był, ale jest naprawdę skuteczny i nie żałuję zakupu. Mnie niestety natura obdarzyła dość bujnym owłosieniem więc musiałam zainwestować w skuteczny depilator. Ten jest warty swoich pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że depilator laserowy jest super. Ja mam remingtona i też daje rade. Teraz kosztuje około 700 zł. Jest niewielki i bardzo poręczny. Mieści się do kosmetyczki więc zawsze mogę go zabrać na wyjazdy bo nie zajmuje wiele miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej zabieg depilacji laserowej? Ja wykonywałam go w gabinecie Medilaser - https://medilaser.pl/depilacja-laserowa/
Polecam - super efekty oraz dobra cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę na depilację woskiem i u mnie właśnie ten rodzaj sprawdza się najlepiej. A chodzę do https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group