Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie markowe perfumy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 10:37    Temat postu: Jakie markowe perfumy? Odpowiedz z cytatem

Czy mogę liczyć na Wasze wskazówki i też które marki są według Was najlepsze? Pozdrawiam serdecznie Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Anetka44 dnia Sro 31 Sie 2022, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył zapach perfum Calvin Klein In2U Her . Są zmysłowe, lekko słodkawe i jednocześnie orzeźwiające. Mam wręcz wrażenie, że odejmują mi lat;) W sumie nic dziwnego skoro o kompozycji tej dowiedziałam się ze stronki https://perfumyagnieszki.pl/porady/jakie-perfumy-dla-nastolatkow-kupic-dla-chlopca-i-dziewczynki gdzie rekomendowane są perfumy dla nastolatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 5 Sie 2022, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby znaleźć perfumy dobrej jakości, które długo będą utrzymywać się na skórze. Pod adresem: https://fabrykazapachu.pl/pl/c/Perfumy-Meskie/32 znalazłam spory wybór perfum męskich. W ofercie perfumerii znajdują się też inne perfumy, więc warto przyjrzeć się tej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć - https://paryskie-perfumy.pl/kategoria-produktu/perfumy-damskie/ Przynajmniej kilka jakościowych propozycji, które warto wziąć pod uwagę. Kwestia taka, na czym dokładnie Wam zależy, ale raczej na spokojnie to dopasujecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
runolfsson.alden
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuje tanich perfum, one totalnie nie pachną...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak uwazam, tanie perfumy i podróbki u mnie sie nie sprawdzaja, tylko oryginalne, z drogerii, a jak nie jestem pewna czy zapach mi spasuje to zamawiam sobie próbki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym kierujecie się podczas doboru poszczególnych zapachów dla siebie? Ja mam wrażenie, że dzisiaj nie powinno być większych problemów z doborem perfum, bo mnóstwo informacji można znaleźć w internecie. Na stronie https://wiadomoscilublin.pl/20221223526368/zestawy-perfum-damskich-ciekawy-upominek-dla-bliskiej-osoby jest to opisane. A jak to wygląda u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 127

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma chyba perfum dla wszystkich. Dlatego zapachy trzeba dobierać "pod siebie". Możesz wykorzystać do tego odlewki perfum. W Alepachniesz.pl masz takie odlewki oryginalnych zapachów. Armani, Carolina Herrera, Chanel i dużo więcej. Ceny są odpowiednio niższe więc możesz testować wiele zapachów przed zakupem dużej butelki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to mozna tak zamówić sobie próbki? nigdy w sumie nigdzie nie widzialam takiej mozliwosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna uśmiech pewnie ze mozna. https://www.notino.pl/probki-perfum/ tutaj masz taka mozliwosc , wiec mysle ze warto z takiej opcji skorzystac. Według mnie bardzo dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group