Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór fotografa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika_93
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że dobry fotograf i kamerzysta to podstawa, dobrej jakości film i zdjęcia to super pamiątka na resztę życia oczko
_________________
film ślubny lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sro 11 Sie 2021, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór fotografa na sesję ślubną i przedślubną był dla mnie koszmarną decyzją. Jesteśmy z mężem tak bardzo niefotogeniczni, że najchętniej wcale nie decydowałam się na zdjęcia, ale jednak fakt posiadania pamiątki wygrał. Chciałam, żeby to był ktoś kto zna się na rzeczy i naprawdę pomoże nam w pozowaniu i tak trafiliśmy na Odrey https://www.odrey.pl/ Zdjęcia mimo moich obaw wyszły piękne, a ja cieszę się, że zdecydowałam się jednak na sesję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 16 Sie 2021, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja sama zastanawiam się, czy fotografia rodzinna śląsk to dobry wybór. Chcę niby wziąć rodzinkę na taką sesję, ale nie wiem, jak zareagują. A jednak nie wiadomo, jak długo będę z nimi przed wyjazdem do pracy. Co wy na to? Czy Waszym zdaniem dobrze myślę/ To może mieć sens ogólnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że na weselu musi być fotograf. Bo mimo wszystko nie ma to jak dobrej jakości zdjęcia które stanowią doskonałą pamiątkę z tak ważnego wydarzenia. Dlatego też poprosiłam o pomoc koleżankę, i ona znalazła te namiary https://fotograf-andrychow.pl/ na bardzo dobrego i polecanego fotografa. Także mam nadzieję, że u niego z terminami nie będzie aż tak źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 9:40    Temat postu: Re: Wybór fotografa Odpowiedz z cytatem

barksi napisał:
Po kilku tygodniach poszukiwań, śmiało stwierdzam, że znalezienie odpowiedniego wcale nie jest rzeczą prostą. Czy posiadacie jakieś skuteczne wskazówki, które mogą mi to ułatwić?


Warto przeglądać galerie i prace danego fotografa - i na pewno trafisz na klimat który do Ciebie przemówi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3632

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 4:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór fotografa na ślub jest bardzo ważny. My zdecydowaliśmy się na https://www.studiocollective.pl/ i to było świetne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuropan68
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że to jest mega ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna85
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w małym miasteczku i niestety u nas nie ma zbyt wielkiego wyboru wśród fotografów ślubnych, a ci którzy są mają mega długie terminy więc trzeba wybrać raz a dobrze uśmiech Ostatecznie padło u nas na fajną, młodą i zdolną dziewczynę! Początkowo trochę się bałam, ale gdy zobaczyłam jej portfolio, trochę porozmawiałyśmy i jeszcze pokazała mi inne swoje zdjęcia - stwierdziłam, że to jest to czego szukam! Zdjęcia wyszły świetne, a nasza sesja ślubna nad Jeziorem Żywieckim i z górami w tle - coś czego nie da się opisać.
Jakby ktoś był z okolic Żywca/Bielska to polecam https://footoograafkaa.pl/ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorgilep
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2023
Posty: 2

PostWysłany: Nie 7 Maj 2023, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://planeta.mybb.social/viewtopic.ph

p?id=598
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 2 Lip 2023, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć piękne zdjęcia ze ślubu to postaw na ofertę fotograf weselny warszawa bo dzięki niemu dostaniesz to o czym marzysz. Gwarantują oni pełne zaangażowanie oraz luźną atmosferę, która pozwali na naturalne uchwycenie emocji. Ich doświadczenie pozwoli doskonale uchwycić najpiękniejsze momenty tej ceremonii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group