Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nowe mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ładne domki w pobliżu Gdańska. Ciekawa jestem jak się mieszka na takich osiedlach https://www.amprojekt.com.pl/ Wyglądają dość przytulnie. Tego typu domki bliźniaki muszą być stosunkowo tańsze a z drugiej strony nie dają poczucia takiej totalnej izolacji, jaka się zdarza w budynkach wolnostojących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto tutaj również wspomnieć o tym, jakie możliwości daje nam najem instytucjonalny. Jest to bardzo bezpieczna opcja, zarówno dla właściciela, jak i osoby wynajmującej mieszkanie. Świetną ofertę znajdziecie tutaj https://lublin.mdr.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o programie dewelopera Atal „Czas na mieszkanie”? To idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują w tym roku zakup mieszkania. Zyskujesz dzięki niemu gwarancję ceny i czas na sprawdzenie i potwierdzenie uzyskania finansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepsze inwestycje to inwestycje w nieruchomości. Warto pomyśleć więc o zakupie takiej nieruchomości inwestycyjnej. Polecam rzucić okiem na propozycje, które w ofercie ma deweloper lublin: https://galadom.pl/ . Myślę, że to będzie dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim kupisz mieszkanie sprawdź kto jest zarządcą osiedla uśmiech Wiem, ze to może wydawać się dziwne, ale wierz mi, że nieodpowiedni zarządca prędzej czy później zacznie ci działać na nerwy. My mieliśmy mieszkanie na źle zarządzanym osiedlu i był dramat. Teraz szukamy mieszkania w Warszawie na osiedlu, którym zajmuje się firma Fadrowski. Widziałam, ze ma bardzo dobrą ofertę i cieszy się zaufaniem mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie zakup nieruchomości to polecam skorzystać z oferty biura nieruchomości. Polecam na przykład rzucić okiem na nieruchomości chojnice: https://immobiliachojnice.pl/nieruchomosci/ . Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziecie nieruchomość dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęscie dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe. Pytanie tylko, jak konkretnie wygląda stan prawny danego lokalu? Ja czytałem trochę o tym, jak przeprowadzić sprzedaż mieszkania z osobą zameldowaną i okazuje się, że nie jest to skomplikowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co możecie podpowiedzieć o nieruchomościach, które zarządzane są przez specjalne firmy? Dla mnie wydaje się to świetną opcją, ponieważ można liczyć wtedy na pełne wsparcie przy remontach i innych formalnościach. Wiem, że w Warszawie znanym zarządcą jest Per Modum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Pon 4 Mar 2024, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że zachwycą Cie inwestycje firmy https://mdevelopment.pl/nasze-inwestycje Realizacje tej firmy są w zupełności zgodne z zasadami zrównoważonego budownictwa a ich oferta jest dopracowana w każdym najdrobniejszym szczególe. Otrzymacie tam również fachową pomoc co pozwoli na wybór opcji zgodnej z Waszymi preferencjami w dogodnej lokalizacji i bardzo atrakcyjnej cenie. Ta firma jest godna zaufania i szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group