Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - Warto uwiecznić ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim daniem to powinno zostać miedzy narzeczonymi,nie trzeba od razu uwieczniać tego momentu na zdjęciu czy na filmie,wg mnie wystarczy jeżeli mamy zakorzenione to głęboko w swoim sercu,wtedy i tak zostanie z nami do końca życia,swego rodzaju przeżycie duchowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny były niespodzianką, którą uwiecznili nasi znajomi - R ich poprosił chwilę przed. Mamy zdjęcia i filmik Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lovrin_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 24

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia jako pamiątka jak najbardziej tak i uważam że warto,natomiast co do filmiku- jest to całkowicie zbędne,wspomnienia to najlepsze uwiecznienie tego momentu do którego wracamy w dowolnej chwili:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polemizowała czy uwiecznienie zaręczyn na zdjęciach/ filmie jest zbędne. W mojej opinii, jeżeli ktoś chciałby zachować te chwile na dłużej (nie tylko we wspomnieniach) to czemu nie. Oby tylko obecność osoby robiącej zdjęcia, tudzież kręcącej film nie zepsuła tej chwili. Jeżeli ktoś się czuje dobrze w obecności kamery/ aparatu uważam, że może mieć piękną pamiątkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego kiedy para nie wie, że jest kręcona... W moim przypadku R poprosił naszych znajomych o czym ja nie wiedziałam i powiem Wam szczerze, że wszystko było bardzo spontaniczne i w ogóle nie widziałam tych aparatów a pamiątka jest super uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to nie wspomnienia powinny zachować się najdłużej i być zakorzenione właśnie w nas? Chyba to jest głównym sensem,ale jak pisałam powyżej- zdjęcia też jak najbardziej tak,szczególnie te spontaniczne o których nie wiemy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście podobają mi się bardziej zdjęcia oczko zobacz tutaj historie miłosne https://www.studiokadru.pl/
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikaszyszkowska
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak miałoby to być uwiecznione. Pamiątkowe zdjęcie czy krótkie nagranie, zawsze może być dla pary miłym wspomnieniem. http://nusouth.net/prawo-restrukturyzacyjne-czym-jest/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pon 9 Sty 2023, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak, jest to pamiątka na długie lata.
Jeśli chcesz kupić pierścionek zaręczynowy online, to od siebie bardzo polecam jubilera https://savicki.pl/ moim zdaniem nie ma lepszego - u nich możesz umówić się na prezentacje produktów online, co jest ogromnym plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group