Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SUKIENKA Z CHIN!! pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wszystkie powinny się dołożyć do sukienki, kupić i zobaczymy co nam wyślą język
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarlenkaW
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 15

PostWysłany: Pon 26 Sty 2015, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka kupiła uśmiech
Wiem, nie wolno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, ale to było komiczne.
Ostrzegałyśmy ją, wszystkie koleżanki. Kobiety z salonu również, ale z salonu to zawsze, przecież chcą zarobić. No, ale koleżanki ?
Tu na zdjęciach widać różnicę.
Suknia, którą przysłali po miesiącu, wyglądała "prawie" jak na zdjęciach. Coś jak ta zielona. Totalnie inne materiały. Koronki od majtek i firanek, sztywne. Zamiast satyny, podszewka.
Mimo wszystko desperatka poszła w tym.
Dzień przed ślubem kolegę umówionego mieli. W ramach prezentu ślubnego, sesja zdjęciowa.
Traf chciał, lekko padało. Nic wielkiego.
Problem w tym, że suknia w większej części była klejona, a nie zszywana niciami. Gipiura i część boków poszła się...
Ale się rozpisałam, ale autentyczna sytuacja.
_________________
Śmiech to zdrowie. Śmiej się, a reszta świata niech zastanawia się dlaczego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Sty 2015, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widać kolejna przestroga, jako gość na weselu warto zaryzykować ale jako "Gwóźdź Programu" chyba już trzeba szukać w sklepach Smile
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarlenkaW
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo wypożyczyć.
Często wychodzi taniej, ale trzeba uważać na koszty dodatkowe. Warto zapytać ile kosztuje taka suknia do wypożyczenia, jako wypożyczenie uśmiech
Do wypożyczenia dochodzą koszty ,na wypadek zniszczenia i czasem czyszczenie po/przed, np. rzędu 100-500zł. W zależności od salonu. Troszkę pobiegałam, to sie siłą rzeczy nasłuchałam uśmiech
Czasem taniej wychodzi po prostu kupić suknię po jednym/kilku wypożyczeniu /niach, niż wypożyczać. Salon dopasowuje, żeby się pozbyć, czyści i sprzedaje bez dodatkowych kosztów.
Super na zdjęcia w plenerze, gdzie suknia na bank się pobrudzi.
_________________
Śmiech to zdrowie. Śmiej się, a reszta świata niech zastanawia się dlaczego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifetayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 50

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na jakimś portalu widziałam cały artykuł ze zdjęciami jak wyglądała suknia w katalogu/na stronie i dla porównania zdjęcie jak wyglądała na człowieku i muszę Wam powiedzieć, że czasami... te suknie nie były warte nawet 5 zł.

Wyglądało to trochę podobnie do stron pokazujących całkowicie nieudane tatuaże oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarlenkaW
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz o tych sprowadzanych z Chin i "Angli", czy o tych wypożyczanych?

Bo te wypożyczane, to zależy od salonu. Nachodziłam się troszkę, bo początkowo miała być suknia tania, a reszta kasy na wyjazd, ale rodzinka mi się dołożyła, więc spoko. Starczyło na nową.
Więc wracając do tematu wypożyczanych słonko nachodzić się trzeba, szczególnie korzystnie to wychodziło w listopadzie (cenowo), niektórzy radzili zajrzeć w lutym.
Pozbywają się egzemplarzy z poprzednich lat za grosze, a wchodzi już nowa kolekcja, więc wszystko zależy jakie masz wymagania, bo czasem gra warta świeczki, kiedy mają suknię nie wypożyczaną, z 2012r za 200zł NÓWKA sztuka! Ja taką wciągnęłam na poprawiny cwaniak uśmiechnięty
Ślubną do pokrowca i na następny dzień znów mam suknię ślubną, HA!
To tak jak ślub brać 2xpod rząd z pominięciem nieprzyjemnych rzeczy uśmiechnięty
_________________
Śmiech to zdrowie. Śmiej się, a reszta świata niech zastanawia się dlaczego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest dobry pomysł. Owszem, zamawiam z Merg.pl sukienki, ale to są takie ciuchy na co dzień, na imprezy. Na pewno sukni ślubnej to ja bym nie zamawiała online, tym bardziej z Chin, ale oczywiście niech każdy robi tak, jak uważa Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo dziewczyn kupuje suknie i jest bardzo zadowolne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gatu
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet kupować? To przecież trzeba przymierzyć

---
https://tojafacet.pl/czy-wiek-samochodu-moze-miec-wplyw-na-koszt-polisy-oc/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meest China to fajna opcja, bo mają własny nowoczesny magazyn w Guangdongu i możesz zamówić z chińskich sklepów do nich, oni tą paczkę przejmują i dostarczają do Ciebie uśmiech bez stresu i problemów i jeszcze sprawdzą i podesla zdjecia czy wszystko jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group