Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

choinka

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
View previous topic :: View next topic  
Author Message
klaxx
kandydat
kandydat


Joined: 28 Feb 2020
Posts: 46

PostPosted: Fri 28 Feb 2020, 13:49    Post subject: choinka Reply with quote

Drodzy,
następnej zimy biorę ślub. Zamarzyło mi się przystrojenie sali weselnej białymi choinkami i już teraz z wyprzedzeniem chciałabym się zorientować, gdzie tak owe mogłabym dostać. Jeśli macie w pamięci jakieś sklepy, które w swojej choince mają choinki sztuczne małe, to proszę, dajcie znać w komentarzach uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Thu 2 Dec 2021, 21:54    Post subject: Reply with quote

Chcesz mieć głowę spokojną przy zakupie gotowej spółki ,wybierz Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Back to top
View user's profile Send private message
eliza.prohaska
początkujący
początkujący


Joined: 29 Dec 2021
Posts: 3
Location: Pruszcz Gdański

PostPosted: Wed 29 Dec 2021, 16:24    Post subject: Reply with quote

Czy kupilibyście te lampki choinkowe https://oneled.pl/lampki-swiateczne-led? Lampki choinkowe bardzo ładnie będą się prezentowały również na zewnątrz - na choince przed domem, na poręczy balkonu albo na brzegach dachu. Musimy jednak pamiętać, że planując takie dekoracje świąteczne, powinniśmy używać wyłącznie lampek przeznaczonych na zewnątrz i tak właśnie opisanych przez producenta.
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Thu 13 Jan 2022, 10:18    Post subject: Reply with quote

Jak choinka to właśnie lampki i też inne ozdoby. My akurat z roku na rok powiększamy kolekcje ozdób choinkowych. Tak w tym roku znalazłam przepiękne bombki złote kupowałam już więcej, bo wiadomo jak to przy dzieciach i psie, na pewno coś się poniszczy.
Back to top
View user's profile Send private message
leannon.annette
początkujący
początkujący


Joined: 01 Mar 2022
Posts: 4
Location: Poznań

PostPosted: Tue 1 Mar 2022, 14:11    Post subject: Reply with quote

U mnie nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez żywej choinki.
Back to top
View user's profile Send private message
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Joined: 13 Mar 2017
Posts: 172

PostPosted: Mon 21 Mar 2022, 10:33    Post subject: Reply with quote

Sprawdzałam też, gdzie w Krakowie kupię raportówkę podróżną. Dobrze że teraz można wszystko zamawiać przez internet.
Back to top
View user's profile Send private message
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Joined: 07 Mar 2021
Posts: 488

PostPosted: Mon 28 Nov 2022, 15:50    Post subject: Reply with quote

Od siebie mogę polecić wam https://choinki.bialystok.pl/ . Można tutaj kupić naprawdę bardzo ładne drzewka i to w atrakcyjnej cenie, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Fri 16 Dec 2022, 8:15    Post subject: Reply with quote

Z całą pewnością jeśli poszukujesz choinki idealnej to musisz odwiedzić stronę https://wieczniezywechoinki.pl/14-choinki-sztuczne-osniezone-do-240-cm-pvc-i-mix-pe. Firma w swojej ofercie posiada bardzo bogaty wybór choinek, co pozwoli Ci na wyszukanie tej odpowiedniej dla Ciebie. Jakość oferowanych przez nich produktów jest niesamowicie wysoka a cena przystępna dla każdego portfela. Osobiście sama posiadam jedną i każdy łącznie ze mną się nią zachwyca.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group