Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Etopo6
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 15 Lis 2022, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie szukałem takie rozwiązania ponieważ też się borykam z tym problemem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 10:20    Temat postu: aranżacja Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nasze dzieci również zasługują na dobre łóżka. Aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli jest to pokój dwójki lub trójki maluchów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokój naszego syna jest dosyć mały i zastanawialiśmy się nad całkowitym remontem, a nawet wyburzeniem ścian, ale szukałam ostatnio ciekawych rozwiązań i na stronie https://poranny.pl/jak-optycznie-powiekszyc-pokoj-za-pomoca-fototapety-z-efektem-glebi/ar/c9-16535251 przeczytałam o tym, jak optycznie powiększyć pokój. Konkretnie mam tutaj na myśli kupno fototapety z efektem głębi. Po przeglądzie zdjęć widać, że pokój jest wizualnie większy i rozważam dlatego jej kupno, bo jest to tanie rozwiązanie i nie będziemy musieli burzyć ścian. Co sądzicie o fototapetach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto zmaga się z aranżacją salonu i stoi przed dylematem związanym z doborem dodatków do szarego salonu polecam koniecznie odwiedzić stronę sklepu Libro meble. Dzięki ich ogromnej wiedzy w tym temacie i bogatemu doświadczeniu z łatwością podejmiecie właściwą decyzje a dodatkowo znajdziecie wiele wspaniałym propozycji wysokiej jakości mebli. Ich oferta pozwoli dopasować wybrany mebel do stylu aranżacji. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 15 Gru 2022, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co. moim zdaniem, jeśli szukasz inspiracji w zakresie urządzenia domu, to myślę, że warto zajrzeć również na tę stronę http://www.zjawiskowydom.pl . Jest tam wiele ciekawych artykułów, więc jestem pewien, że nie będziesz rozczarowany zawartymi w nich informacjami. Daj znać, który wpis najbardziej przypadł ci do gustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem rozmowy polecam stronę, na której znajdziecie specjalistyczne Studio Dekoracji Rzecz Gustu, w którego ofercie znajdziecie ekskluzywne produkty włoskich marek, w tym np. sztukateria meblowa . Gdzie Wy szukaliście insipiracji i pomysłów podczas aranżacji Waszych wnętrz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie znajdziecie też ogromny wybór inspiracji na blogach. Jednym z takich blogów jest https://mebel4u.pl/blog/salon-w-stylu-loftowym-jak-zaaranzowac . Wspomniano tutaj o stylu loftowym. Styl loftowy kojarzony jest przede wszystkim z minimalizmem, surowością oraz kolorami w odcieniu drewna jak i czerni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalia15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 64

PostWysłany: Nie 28 Maj 2023, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o aranżacje salonu to mnie interesuje jak malować pokój ze skosami aby nie stracić na jasności pomieszczenia ale i równiez by wyglądało to stylowo oraz wizualnie powiększyło pomieszczenie. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Pią 25 Sie 2023, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmą specjalizującą się w meblach drewnianych i meblach ze sklejki jest https://elementer.pl/ Ich asortyment charakteryzuje się prostą formą, która przekłada się na wygodę użytkowania i funkcjonalność. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 70

PostWysłany: Wto 17 Paź 2023, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej aranżacji też dużo ciepła i takiej przytulności do wnętrz wnoszą firanki. Warto nad nimi się zastanowić moim zdaniem uśmiech Tutaj na przykład są mega ładne - https://piekne-wnetrze.pl/pl/menu/firany-gotowe-187.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group