Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

coraz bliżej święta :D
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 9:22    Temat postu: coraz bliżej święta :D Odpowiedz z cytatem

Forumowicze,
poszukuję stron internetowych oferujących sztuczne choinki język teraz powinny być w rozsądnych cenach język znalazłam taki sklep: choinka zamawialiście już coś od nich?uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tym roku zdecyduje sie raczej na żywą choinkę - ma przecudny zapach uśmiech Jeszcze poszukuję dekoracje świąteczne - zauwazylam ze na stronie skleporganza.pl jest wszystko to co mi potrzeba do udekorowania mieszkania- takze juz przymierzam sie do zakupow Very Happy Mieszkanie bedzie wygladac niesamowicie uśmiech A Wy juz macie zalatwione takie zakupy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda - święta już niedługo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ten czas bardzo szybko leci, a ja jeszcze nie mam żadnego prezentu kupionego. Na całe szczęście mniej więcej wiem co kupić mojej rodzinie, wśród znajomych nie robimy sobie prezentów. W większości są to typowe, praktyczne prezenty, jednak mojemu tacie chciałbym kupić coś ekstra uśmiech Na stronie https://prezentmarzen.com/swieta-dla-niego/ znalazłem możliwość sprezentowania jazdy samochodem off-road. Sam bym się chętnie na taką wyprawę wybrał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie przyjąć w swoim domu księdza to na pewno przyda się Wam też komplet kolędowy. Takie komplety widziałam na stronie https://www.meritohurt.pl/komplety-koledowe.html. Warto się zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 13:50    Temat postu: GdzieWesele.pl Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecił żywą choinkę ponieważ ona ma swój klimat. Pomyśl nad tym. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2022, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z żywą choinką jest strasznie dużo roboty. To zdecydowanie nie jest dla mnie. Ale teraz jest dobry czas na kupienie nowej sztucznej choinki, kiedy może ceny nie są tak wygórowane. W sklepie https://www.newled.pl/ mają fajny wybór takich choinek. Także można od razu zakupić lampki świąteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 55

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w żywą choinkę w doniczce https://hoho-choinka.pl/choinki/jodla-kaukaska/ , najlepiej jak jest to jodła kaukaska! Wtedy takie drzewko może wytrzymać w domu/mieszkaniu nawet wiele tygodni i ciągle zachowuje kolor i igły uśmiech A jak jeszcze wiemy jak podlewać jodle kaukaska w doniczce, to wtedy bez problemu po świętach taka choinka może służyć jako ozdoba tarasu czy balkonu nawet do wiosny, żeby nie było wrażenia pustki uśmiech Także ja polecam takie rozwiązanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sro 12 Paź 2022, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli coraz bliżej święta to wszędzie można teraz znaleść jakieś dekoracje. Jak nie bombeczki na choinkę to różnego rodzaju stojące dekoracje. Jeśli chcesz kupić takie rzeczy na święta to pozlecam zajrzeć tu dekoracje do domu sklep internetowy tanio https://quickoutlet.pl/86-wystroj-wnetrz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adria_na
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że ten temat z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie, bo choinki sztuczne jak żywe dziś jest bardzo łatwo znaleźć. Są pięknie wykonane i naprawdę nie da się zauważyć różnicy względem tych „prawdziwych” drzewek. Jak dla mnie największa zaleta – prócz wyglądu – to wygoda użytkowania. Nie muszę już co roku myśleć o kupnie nowego drzewka – wyjmuje po prostu z piwnicy sztuczną choinkę, delikatnie czyszczę i mam gotową do dekoracji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group