Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powiększanie ust

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2020, 6:30    Temat postu: Powiększanie ust Odpowiedz z cytatem

Zastnawiam sie nad zabiegiem powiekszania ust i chciałam sie juz zapisać ale ostatnio wyczytałam, ze duże usta są już passe.

Jak z tym naprawdę jest ?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pią 18 Wrz 2020, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak trend dużych ust. Badania psychologow już dawno pokazały, że nasze mózgi pewne cechy fizjonomii uznają za bardziej atrakcyjne. Duże oczy, pełne usta, male nosy i podbródki, symetria twarzy sprawiają że jesteśmy postrzegane jako atrakcyjne.
Za duże usta są passe. Nigdy nie były na prawdę w trendach. Wiadomo, że co kto lubi i nikomu nic nie zakażemy.

http://www.pracowniapiekna.pl/powiekszanie-i-modelowanie-ust-nadaj-ustom-nowy-ksztalt/

Sama regularnie chodzę na modelowanie ust bo z wiekszymi czuję się lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 22:54    Temat postu: Nie bój się. Odpowiedz z cytatem

Pełne usta zawsze będą w modzie, sęk w tym jak powiększenie ust jest wykonane. Koniecznie idź do jakiejś sprawdzonej kliniki wtedy na pewno będziesz zadowolona, a usta będą wciąż wyglądały naturalnie. Ja chodzę na zabiegi do Wolfinger Clinic w Krakowie i zabieg zawsze jest dobrany tak, żebym wyglądała lepiej, lecz wciąż naturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiekszanie kwasem hialuronowym jest calkiem ok i malo inwazyjne dla organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 0:44    Temat postu: Wolfinger Clinic Odpowiedz z cytatem

Ja także słyszałam dobre opinie od dr Wolfinger Clinic, a powiększanie ust wcale nie jest passe, sama planuje zapisać się na zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga do założenia spółki nie jest skomplikowana jeśłi kupuje się gotową spółkę. W Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek już w 24h stajesz się pełnoprawnym właścicielem i możesz wypłynąć na szerokie rzeki włąsnej działalności gospodarczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 99

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2022, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim konkretnej pomocy w zakresie wyboru kliniki w której będziecie mogli wykonać wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej mając duży wpływ na skutecznie działanie na zmarszczki. Dlatego zapraszamy do naszej klinki Dermedik http://www.dermedik.pl/ świadczymy zabiegi również jeżeli chodzi o różnego typu zabiegi na ciało oraz liposukcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym, żeby wybrać dobrą klinikę. Ja powiekszałam usta kwasem hialuronowym w klinice https://perfectlook.clinic i polecam Wam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na ofertę od https://klinikamiracki.pl/wypelniacz/ Jak wypełnianie ust to tylko u profesjonalistow z doświadczeniem bo inaczej mogą być słabe efekty i problemy potem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group