Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie też swoich sprawdzonych serwisantów do kuchni? Wiecie, co robić, kiedy zepsuje się sprzęt AGD? Polecam w takiej sytuacji rzucić okiem na Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Lis 2022, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się kiedyś co jeśli przestaną one działać? Ja się o tym ostatnio przekonałam kiedy miałam awarię pralki a przy małych dzieciach jest niezbędna w domu. Całe szczęście znalazłam firmę https://naprawa-pralki-szybko.pl/, która w krótkim czasie sprawiła że zaczęła znowu działać. Jestem pod wielkim wrażeniem jak świetnie byli przygotowani i jak uczciwi są. Mogli wymienić cały element i po sprawie a oni go naprawili co wiadomo było z korzyścią dla mnie. Polecam każdemu taką solidną i fachową firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjacobi
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Lis 2022, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy używacie na co dzień wyciskarki do owoców? Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez takiego gadżetu, ponieważ uwielbiam picie świeżo wyciśniętych soków. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł: https://inlago.pl/blog/rekreacja,wyciskarka-bez-obierania--sprawdz-jakie-owoce-mozna-wyciskac-ze-skorka,641 Dowiedziałam się z niego, że niektóre owoce można wyciskać ze skórką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allene.barrows
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie zdanie na temat opiekaczy do kanapek? Macie taki opiekacz w swojej kuchni czy szkoda Wam miejsca na to? Ja po przeczytaniu tego artykułu: https://www.kernau.com/artykuly/jak-wybrac-opiekacz-do-kanapek.html muszę przyznać, że zastanawiam się nad kupnem takiego opiekacza. W bardzo szybki sposób można dziecku przygotować tosty na śniadanie czy kolację. Pochwalcie się od jakich producentów macie opiekacze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 26 Lis 2022, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja ostatnio kupiłam porządny toaster z Ariete. Posiada on właśnie funkcje rozmrażania, podgrzewania i opiekania, a dodatkowo jest bardzo porządnie wykonany także jestem mega zadowolona z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
audrey.cole
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Którą z mikrofalówek do zabudowy z tej listy polecacie https://maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy/ ? Chcę coś porządnego na długie lata. Będzie użytkowana sporadycznie, do popcornu albo podgrzania obiadu. Macie któryś z tych modeli i moglibyście polecić? Na jakie funkcje najlepiej zwrócić uwagę przy wyborze mikrofali? Proszę o opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna czy grill to sprzęt kuchenny ale w sumie przygotowuje się na nim jedzenie więc załóżmy że tak uśmiech Jak macie grill gazowy to można fajnie sobie uwędzić mięso wykorzystując dym w płynie, mąż robi tak w tym roku z kiełbasą na święta uśmiech Tu jest o tym artykuł nawet https://www.koler.pl/dym-wedzarniczy-w-plynie-zastosowanie-plynnego-dymu/ Nawet nie wiedzialam że tak łatwe i tak pyszne to jest! Ktoś tak robił też? Może macie jakieś wskazówki dla początkującego wędzarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z akcesoriów jakiej firmy korzystacie w Waszej kuchni?

artykuły dekoracyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co realnie bylibyście w stanie uzyskać w ramach doboru poszczególnych sprzętów do Waszego biznesu. Ja czytałem więcej na ten temat i zastanawiam się, czy na przykład krajalnica do wędlin i sera mogłaby się sprawdzić w każdym lokalu. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam potrawy smażone. Dlatego kupiłam porządną patelnię, żeby smażenie było jak najbardziej zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
Strona 31 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group