Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból pleców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Czw 8 Gru 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam doskonałą klinikę na leczenie bólów kręgosłupa https://humanicus.pl/osteopatyczne-leczenie-kregoslupa profesjonalne podejście do pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie specjalisty, który pomoże wam z waszymi urazami, to koniecznie zajrzyjcie do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Posiadają dwie placówki, jedną przy ul. Broniewskiego 3, a drugą przy ul. Bobrowieckiej 8. Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cecysia
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam w Warszawie swojego specjalistę fizjoterapeutę. Jeśli szukacie to odwiedźcie mgr Karola Filipa i koniecznie dajcie znać ja ja was podesłałam uśmiech Będzie mu miło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji najlepiej jest wybrać https://praktyka.info.pl/ . Dla mnie jest to bardzo dobry i sprawdzony gabinet ortopedyczny, ogólnie tutaj podejście do pacjentów jest naprawdę dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym wyborem będzie jednak poduszka ortopedyczna od https://magmarmedyczny.pl/poduszki-ortopedyczne-do-spania . Sama postawiłam na jej zakupy i faktycznie bardzo dobrze wpłynęła na mój kręgosłup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 22:14    Temat postu: Re: Ból pleców Odpowiedz z cytatem

katrina napisał:
Cześc W pracy pracuję przed komputerem w jednym miejscu oraz miewam duze bóle pleców. Co robić aby się ich pozbyć?


Również mam siedzącą pracę i na ból kręgosłupa pomaga mi zabieg ultradźwiękami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą ofertę na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny ma także sklep internetowy Orteo: https://www.orteo.pl/skladana-poduszka-ortopedyczna-separator-niwelujacy-bol-nog-i-kolan-knee-leg-sep . Polecam do nich zajrzeć w wolnej chwili. Z pewnością znajdziecie wszystko to, czego Wam potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Nie 19 Lut 2023, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z bólem pleców wybierzcie się do ortopeda wrocław To doświadczona klinika zdrowia, gdzie pracują najlepsi specjaliści. Oni diagnozują, leczą, rehabilitują nawet sportowców. Mi pomogli dlatego też ich wam polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszyliście wcześniej temat bólu pleców od siedzenia przy biurku, no cóż, nie da się ukryć, że większość problemów z kręgosłupem to właśnie nieprawidłowo ustawione stanowisko pracy. Dobry fotel ergonomiczny to podstawa według mnie, dzięki temu możemy przyjąć odpowiednią postawę przy biurku, nasze plecy będą podparte i tak dalej. Tego typu fotele można znaleźć w sieci w wielu sklepach internetowych, między innymi tutaj https://pokochajswojkregoslup.pl/kategorie/fotele-ergonomiczne-do-pracy-przy-komputerze/ Warto także pamiętać, że przy pracy siedzącej trzeba też zachowywać bhp i co jakiś czas robić przerwy, wstawać, przeciągnąć się i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 18 Kwi 2023, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba ustalić, co się w ogóle dzieje. Nie polecam czekać, tylko zrobić sobie badanie, ustalić możliwą przyczynę problemów. Patrzcie tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ U nich robicie USG bez skierowania. Mnie się dotąd udawało zorganizować wizytę nawet w ciągu kilku dni i tak właśnie to powinno wyglądać. Fajnie od razu uzyskać zalecenia. Odbyło się to tak, jak powinno.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group