Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolagen - ale jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pon 7 Lis 2022, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również zainteresować się w wolnej chwili asortymentem na stronie tego sklepu. Myślę że mają naprawdę wiele ciekawych produktów z wysokiej jakości kolagenem i to w bardzo dobrej cenie. Zerknijcie tam, a myślę że nie pożałujecie

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 4 Maj 2023, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Sro 7 Gru 2022, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wydaje mi się, że poatrząc na ten skład nie wiem dokłądnie za co płacisz. Jak dla mnie jest to kolagen z niższej półki, przez co może nie działać tak dobrze jak byś chciała. Osobiście biorę kolagen od ponad roku i lekarz podpowiedział mi, że warto wybrać kolagen rybi, bo mimo droższej ceny działa o wiele lepiej. Ostatnio też dowiedziałam się, że kolagen z liofilizatem jest o wiele skuteczniejszy niż z hydrolizatem. Dokłądniej możesz o tym poczytać na tej stronce https://wybieramykolagen.pl/. Osobiście sama tam kupuje i jestem zadowolona z efektów. A jeśli chcesz coś konkretnie na ból kolan zerknij sobie tutaj, może coś wybierzesz https://wybieramykolagen.pl/kolagen-na-stawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuję Flexistav Xtra, zdecydowałam się na ten produkt, bo ma naprawdę bardzo dobry skład - poza kolagenem, jeszcze kwas hialuronowy czy glukozaminę, a w sumie aż dziesięć różnych składników aktywnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tammy
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób go stosujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozpuszczam po jednej saszetce dziennie, łatwo się rozpuszcza w wodzie i nie tworzy grudek, smakuje też dobrze. Opakowanie starcza na miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 19 Paź 2023, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Flexistav Xtra? Jest to suplement diety, który zawiera aż 10 składników wspomagających funkcjonowanie układu kostno-stawowego. To jedyny produkt na rynku o tak wyjątkowym składzie. Koniecznie się zainteresuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketoentuzjastka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2023
Posty: 5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 27 Paź 2023, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej taki, który działa... oczko U mnie świetnie sprawdził się kolagen Natu.Care. Na stronie Modern Cavegirl można znaleźć jego recenzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group