Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biustonosz samonośny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paryska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 42

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 11:36    Temat postu: Biustonosz samonośny Odpowiedz z cytatem

Witam, ktoś zna jakiś sklep, w którym można kupić biustonosz samonośny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sklepstoisko
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia bielizna damska na wesele to podstawa. Ja zamawiałam w sklepie sklepstoisko8.pl i byłam zadowolona. Najwyższa jakość i szybka realizacja zamówienia. Przydatne w momencie gdy do wesela został tydzień, a ty w ostatniej chwili przypominasz sobie, że nie masz jeszcze kupionej wygodnej bielizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli chodzi o piękną nocną bieliznę to koniecznie sprawdź Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje bielizny nocnej, ale również pięknych strojów kąpielowych m.in w wydaniu monokini z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych bikini i jeszcze koronkowych majteczek w przystępnej cenie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo bielizny na https://lovita.pl/ znajdziesz, i taką codzienną, i bardziej seksowną i właśnie rozne akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze poszukiwania warto rozpoczynać od takich sklepów z bielizną nocną, jak Lovita w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny damskiej, męskiej i strojów kąpielowych jedno i dwuczęściowych. Dokładnie propozycje przedstawione są tutaj https://lovita.pl/ myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami i zakupami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja ci powiem ze nie ma zadnego ktory jest wygodny język jest tyle innej fajnej seksownej bielizny ktora jest warta uwagi ze ten samonosny odpusc, szkoda kasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam samonosny do sukienki na wesele.. koszmar wywalilam go po imprezie język moze do malych biustow jest ok ale ja mam C i juz mi przeszkadzal... AnMar masz jakas wartą uwagi strone z bielizna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha wlasnie do malych biustow bedzie ok język ja zamawiam na superlove
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro 7 Gru 2022, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny biustonosz samonośny idealny do ślubnej sukienki można zamówić na Allegro https://allegro.pl/oferta/biustonosz-samonosny-stanik-bez-ramiaczek-push-up
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Wam się podobają na przykład takie braletki: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Rodzaje_Biustonosze-trojkatne-466.html ? Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy zakup. Warto rzucić okiem, sklep internetowy Gorteks ma wiele oryginalnych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group