Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

erotyka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żoną jesteśmy już tyle lat po ślubie, że znamy się na wylot. Postanowiliśmy jakiś czas temu, że zamówimy sobie jakieś gadżety erotyczne. W tym sklepie https://sexshop112.pl/116-prezerwatywy-smakowe znalazłem prezerwatywy smakowe, wibratory i bieliznę. Czy ktoś z Was zamawiał już coś w tym sklepie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Pią 19 Sie 2022, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie mieć wybór co do zabezpieczenia w swoim stosunku z partnerem? To polecam wejść tu https://bloomploom.com/pl/c/Prezerwatywy/87 . Bardzo duży wybór przeróżnych prezerwatyw. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej możliwości? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi produktami na potencje, w tym np. tabletki na potencję bez recepty .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pią 7 Paź 2022, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zawsze możecie poświęcić więcej uwagi na jeden z moich ulubionych sklepów z pięknymi propozycjami bielizny, czyli zdecydowanie Lovita.pl jeżeli nie, to tak jak pisza poprzedniczki również polecam zajrzeć bo świetnych propozycji bielizny zdecydowanie u nich nie brakuje. W szczególności spodobała mi się ta z kategorii nocne . Można tam kupić coś sensualnego, ładnie wykonanego. Warto się tam rozglądnąć, nie zawiedziecie się oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmoen
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się jak urozmaicić moje życie łóżkowe. Z tego powodu postanowiłam zaopatrzyć się w kilka gadżetów erotycznych. Zamówiłam kilka bestsellerów i jestem z nich zadowolona.
_________________
bestsellery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 15 Lis 2022, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zapisać się na leczenie impotencji do https://klinikadlamezczyzn.pl/ ? Faktycznie tutaj metody leczenia są bardzo skuteczne, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markoas
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 14:03    Temat postu: ogłoszenia boonga Odpowiedz z cytatem

Jesteś w trakcie poszukiwań partnera do spotkań bez zobowiązań? Przejrzyj ostatnio dodane ogłoszenia https://www.boonga.pl/towarzyskie i umów się na seks randki nawet dziś wieczór.
_________________
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi. Pozdrawiam wszystkich, ps. nie szukam nikogo na sex spotkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt, to zeby monotonia sie nie wkradła bo wtedy to jest masakra. My z mezem bardzo dbamy o nasze zycie erotyczne. Staramy sie umacniac więź. Ostatnio zamówilismy sobie kilka zabawek erotycznych, powiem wam, że super sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 16 Gru 2022, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez bywalo nudnie.. szybki numerek i z glowy.. ja mialam dosc monotonii, wtedy maz mnie zaskoczyl, kupil na superlove wibrator, nakladki wibrujace i komplet bielizny koronkowej dla mnie uśmiech zaczelismy urozmaicac wieczorne zabawy no i jest zdecydowanie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sob 17 Gru 2022, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdroszcze meza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group