Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem alkoholowy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci szczerze, że ja też właśnie zakończyłem długoletni związek, w którym mój partner nadużywał narkotyków, a ja na początku nie widziałem, a później przymykałem na to oko. W końcu powiedziałem sobie dość. Najlepszym rozwiązaniem będzie ośrodek odwykowy. Poleć partnerowi Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, terapii uzależnień - Empatia https://osrodekempatia.pl/ i uwolnij się od niego raz na zawsze. Wiem, że nie jest łatwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce w którym każda osoba uzależniona od alkoholu może liczyć na fachową pomoc jest ośrodek terapii uzależnień specjaliści jest https://nowy-dzien.pl/leczenie-alkoholizmu/. Jest on doskonale wyposażony i zlokalizowany w przyjaznym malowniczym środowisku pozwalającym na przywrócenie równowagi pacjenta. Uczestnicy terapii mają do dyspozycji różnej wielkości pokoje, bibliotekę, opiekę lekarską, psychologiczną, psychiatryczną i terapeutyczną oraz całodzienne domowe wyżywienie z całodobowo otwartą kuchnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie co to jest syndrom dda ? Właśnie... Dlatego nie ma co wpadać w nałóg, a ja jest problem to są różnorodne metody leczenia, które rozwiążą nasz problem. Najważniejsze jest jednak to, aby dzieci nie wychowywały się w takich warunkach, bo to źle wpłynie na ich emocje, przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może terapia u psychologa? Moim zdaniem warto spróbować, na pewno nie zaszkodzi. Poczytajcie więc, jak pomóc Wam może na przykład terapeuta uzależnień i współuzależnień Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/terapeuta-uzaleznien-i-wspoluzaleznien/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2022
Posty: 2

PostWysłany: Nie 18 Gru 2022, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym sposobem na wyjście z nałogu są terapia i pobyt w ośrodku jak takim jak na przykład Nefo w Wądzynie https://www.facebook.com/NefoPL/ Sama przez to przechodziłam... Mój tata był alkoholikiem i to wyniszczało naszą rodzinę. Pewnego dnia sam w końcu stwierdził że ma problem i wtedy otrzymał od nas masę wsparcia i pomogliśmy mu w szukaniu ośrodka. Wybraliśmy właśnie Nefo - jakoś ich podejście najbardziej nam odpowiadało. Wszyscy w ośrodku byli sympatyczni, sam program teraupetyczny jest bardzo ciekawy i urozmaicony. Z takim podejściem i wsparciem o wiele łatwiej jest wyjść z nałogu. Dali mu też dużo wsparcia po wyjściu i wskazówek/narzędzi na tzw. radzenie sobie z życiem po pobycie w ośrodku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy byliście już może na czymś takim jak detoks alkoholowy ? Właśnie sama od jakiegoś czasu myślę nad tym by wybrać takie rozwiązanie bo nie ma co ukrywać, ale jest mi coraz ciężej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, detoks alkoholowy czasem jest niezbędny. Na stronie ośrodka Terapie Tu i Teraz z Krakowa możecie poczytać więcej na temat odtrucia alkoholowego, jak to konkretnie wygląda itp. https://osrodkiterapii.pl/odtrucie-alkoholowe-ile-czasu-potrzeba-aby-oczyscic-organizm-od-alkoholu/ czasem to naprawdę może bardzo pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale takie sytuacje faktycznie się zdarzają. Właśnie dlatego warto przeanalizować, w jaki sposób poradzić sobie z wyjściem z nałogu. Na stronie https://odnowa24h.pl/leczenie-lekomanii/ widziałem informacje na temat leczenia lekomanii. Orientujecie się, w jaki sposób działają tego typu ośrodki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okuneva.kaia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Gru 2023, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś zdecydowany na prywatny ośrodek leczenia uzależnień? Choć ceny za pobyt w takiej placówce mogą być dość wysokie, to jednak najważniejsze jest to, że zatrzymasz się w wygodnym ośrodku leczenia uzależnień.
_________________
Ile kosztuje leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group