Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka angielskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mary.kat
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 12:03    Temat postu: Nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Szybka nauka języka angielskiego nie jest możliwa bez codziennej pracy i powtarzania materiału. Wytrwałość to klucz do sukcesu.
Będziesz mógł szybko nauczyć się angielskiego, jeśli będziesz chodzić na korepetycje dwa razy w tygodniu. Do chwili obecnej istnieje niezliczona ilość zasobów umożliwiających szybką naukę języka angielskiego. Dlaczego więc nie skorzystać z tego? Znalazłam korepetytora na stronie [buki.org.pl]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlajazaja
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon 5 Paź 2020, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę wypróbować Skype z korepetytorem. Może ktoś powie Ci kantaktusy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie dźwiganie zakupów nie należy do moich ulubionych czynności, więc jeśli tylko mam możliwość, to korzystam z zakupów przez internet. Teraz jestem na etapie podręczników szkolnych - które swoje ważą. Znalazłem wiele tytułów na stronie https://www.taniaksiazka.pl/matematyka-z-plusem-1-podrecznik-do-liceum-i-technikum-zakres-podstawowy-po-szkole-podstawowej-malgorzata-dobrowolska-p-1260091.html Mam zamiar skorzystać z tej księgarni, ponieważ mają tak niskie ceny, że sporo na tym zaoszczędzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Nie 7 Lis 2021, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście sama nauka języka angielskiego przede wszystkim jest nam potrzebna i ja również jestem zdania, że warto jest się tego języka obcego uczyć. Gdy ktoś szuka sprawdzonej szkoły językowej w Krakowie to ja zachęcam do odwiedzenia https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ gdyż wiem, że w niej poziom nauczania jest bardzo wysoki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkole do której uczęszcza mój siostrzeniec korzystają z programów edukacyjnych takich jak https://swiatprogramow.pl/matswiat-terapia-pedagogiczna-pro.html matświat do nauki matematyki lub didakta do nauki angielskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób, które już uczyły się języka angielskiego ale nie są zadowolone z efektów polecam obejrzenie https://www.youtube.com/watch?v=Ax2f-0Kiudo . Zobaczycie jak zmienicie podejście do nauki i będziecie tak jak ja miło zaskoczeni efektami. Są tam różne darmowe lekcje i też na cały taki kurs można się zapisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie komplikuj sobie życia i kup gotową spółkę sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nie czekaj aż szansa Ci umknie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym rozwiązaniem jest nauka w domu - wygodnie, komfortowo, nie trzeba dojeżdżać, a do tego jest się sam na sam z nauczycielem, który skupia się tylko na tobie, a nie na 20 innych osobach. profesjonalny lektor języka angielskiego będzie prowadził ciekawe zajęcia dla każdego, bez względu na to czy nigdy nie miał do czynienia z językiem obcym, czy też chce szlifować swoje umiejętności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielskiego zdecydowanie warto jest się uczyć.
___
Elektryk Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group