Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto kłaść panele winylowe na podłogę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inga88 napisał:
Tymczasem ja w pierwszej chwili wyobrażająca sobie płyty winylowe rozłożone na podłodze... lol Very Happy Wszystko dlatego, że uwielbiam winyle, w sensie płyty analogowe Very Happy


Ciekawe skojarzenie!wykrzyknik


________________________
https://www.monetarny.pl/plytki-ceramiczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że posadzka żywiczna to super opcja. ostatnio jest bardzo modna uśmiech Tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/posadzka-zywiczna-jak-ja-wykonac/ znajdziesz porady jak wykonać taką posadzkę. Spokojnie można to ogarnąć samodzielnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takie panele z montażem to świetny wybór Very Happy są trwałe, estetyczne, mogą imitować deski czy marmur, a są przy tym o wiele tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu (brak konieczności olejowania drewna, czy stosowania specjalnych środkó do kamienia). na pewno to opcja warta rozważenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że parkiet to rozwiązanie elegancki i ponadczasowe. Dlatego warto pomyśleć właśnie o montażu parkietu w biurze. Bardzo dobrym wyborem będzie cyklinowanie i układanie parkietów Wrocław: http://solum-cyklinowanie.pl/ . Polecam skontaktować się z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i uważam, że to był najlepszy wybór - bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Również w łazience mam winyle - są idealne, zwłaszcza, że w tych pomieszczeniach mam też ogrzewanie podłogowe. Więc w razie ewentualne awarii nie będę skuwać płytek, tylko szybki demontaż winyli, naprawa podłogówki i ponownie montaż tych samych paneli winylowych oczko

Jeśli chcielibyście obejrzeć sobie różnego typu aranżacje z zastosowaniem paneli winylowych, zerknijcie sobie na stronę:
https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,co-najlepsze-na-podloge-doradzaja-specjalisci-arcydom,wia5-3266-66760.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 14 Mar 2024, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu Moduleo z najróżniejszymi panelami podłogowymi i akcesoriami do nich, w tym np. parador .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pią 22 Mar 2024, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić sklep internetowy Meister, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze panele podłogowe, w tym np. panele pergo . Posiadają rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group