Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 16 Lis 2022, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z różnymi chorobami możemy się spotkać. Warto więc wiedzieć o nich co nie co. Dlatego właśnie polecam blog https://www.nowafarmacja.pl/blog/kila-jakie-sa-objawy-i-leczenie-u-mezczyzn-i-kobiet . Myślę, że zainteresują Was te treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo dobrym wyborem będzie Dom seniora warszawa https://zoloboklasu.pl/ . Szczerze mówiąc opieka jest tutaj na wysokim poziomie, dodatkowo personel jest bardzo miły i życzliwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam silne bóle głowy, ale na szczęście Pan Maciej Mielczarek był w stanie mi pomóc, jest to prywatny lekarz. Jeśli macie problemy z bólem głowy, kręgosłupa i żaden lekarz nie jest w stanie wam pomóc, to zapisz się na wizytę do neurochirurga Mielczarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rowe.jaida
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią 2 Gru 2022, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy słyszeliście kiedykolwiek o homeopatii? Ostatnio natknęłam się na ten termin po raz pierwszy. Z tego powodu postanowiłam poszukać jakiś informacji i odkryłam, że jest to rodzaj medycyny alternatywnej.
_________________
Homeopatia i leki homeopatyczne – co należy o nich wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chorujecie na covid to koniecznie zainteresujcie się też nutridrinkami Fresubin i Nutrica dostępnymi w aptekach DOZ w bardzo dobrych cenach. Wiele osób przechodzących zakażenie koronawirusem miewa problemy z apetytem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 7 Lut 2023, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie zdrowia jednym z ważnych zagadnień jest problem z cukrzycą. Wszystkim osobom zmagającym się z nią polecam odwiedzić sklep internetowy https://diabetyk24.pl/blog-section/niski_indeks_glikemiczny, oferujący urządzenia i artykuły medyczne z zakresu diabetologii. Jest to jedyna firma działająca w Polsce w tej dziedzinie poważnie podchodząca do zapotrzebowania swoich klientów. Stale pracują nad tym by dysponować pełną ofertą produktów dla diabetyków i by były one w konkurencyjnych cenach. Doceniam ich za zaangażowanie i profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyszłość wybieraj sprawdzone placówki medyczne. Takim miejscem jest na przykład szpital lublin: https://zagielmed.pl/ . Polecam Ci z własnego doświadczenia. Będziesz na pewno zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasmalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 97

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniej placówki medycznej! Szczególnie po ślubie kiedy to nasza rodzina powiększa się uśmiech Przed ślubem jakiekolwiek kłopoty ze zdrowiem załatwiałam gdzie szybciej i gdzie się da, a teraz? Jedna placówka dla całej rodziny uśmiech Stomatolog również !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam sprawdzić stronę https://vivomed.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnego Centrum medycznego Vivomed, gdzie uzyskacie profesjonalną pomoc lekarską , np. związane z andrologią. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą ich usług, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 3 Mar 2023, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ja wy, ale ja nawet dbam o właściwą suplementację u dziecka? Ostatnio czytałam chociażby jak ważna jest witamina D. Dlatego postanowiłam kupić ją i podawać dziecku.
Tylko mam dylemat ile podawać dziecku witaminy d ? Może mi zdradzicie? Bo nie chcę też przecholować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 12 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group