Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przechowywanie butów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 11 Sie 2021, 11:13    Temat postu: Przechowywanie butów Odpowiedz z cytatem

Hej jakie macie rozwiązania na przechowywanie butow mam ich dosc duzo leza w kacie w pokoju czasami wkładam je do pudelek ale wyciąganie z nich i szukanie odpowiedniej pary na wyjscie trwa wieki chcialabym jeszcze zaznaczyc ze mieszkam z rodzicami i moj pokoj to pokoj dzienny i sypialnia w jednym prosze o jakies proste ekonomiczne rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 11 Sie 2021, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzymam butów w taki sposob. Lubię porządek tak wieć wszystko musi mieć u mnie miejsce ( na wierzchu mam jedna albo maksymalnie dwie pary butów, w ktorych obecnie chodzę).

Buty w których nie chodzę trzymam w pudełkach w szafie.

Buty w ktorych chodzę trzymam w szafe w przedpokoju. Polecam zajrzeć sobie na strone Górna półka:
https://gornapolka.com/kp/meble-przedpokoj/

Znajdziesz tam ładne meble na przedpokój, poszukaj tam odpowiednich dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej mieć w przedpokoju takie miejsce, w którym bez trudu można przechowywać swoje obuwie. Na pewno warto zerknąć na https://www.edinos.pl/szafki-i-stojaki-na-buty , gdzie znajdziecie szeroki wybór szafek oraz stojaków na buty. Nawet na niewielkiej przestrzeni można znaleźć ciekawe opcje na przechowywanie swoich butów i sprawić, że wnętrze będzie przytulne i jednocześnie funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenore68
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Czechy

PostWysłany: Nie 15 Sie 2021, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne organizery na buty. No i szafki na buty oczywiście też są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Nie 15 Sie 2021, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne szafki na buty znajdziesz tutaj https://www.edinos.pl/szafki-i-stojaki-na-buty Trafiłam na nie dzisiaj, bo też musze zamówić jakąś szafkę na nasze obuwie. Do tej pory chowałam je w szafie w sypialni, ale nie mam tam zbyt wiele miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 16 Sie 2021, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 129

PostWysłany: Nie 6 Lut 2022, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że teraz nie ma problemów z przechowywaniem obuwia. Nie wiem czy wiesz, ale na rynku dostępne są odpowiednie szafki do butów. Wystarczy dobrze poszukać, a bez problemu takie kupisz. Popatrz na przykład tu https://topeshop.pl/ jest szeroki wybór mebli do przedpokoju, w tym takie szafki których szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohirthe
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysponuje dużą ilością butów i miałam problem z uporządkowaniem ich. Z tego powodu postanowiłam powiększyć moją garderobę i zakupić do niej odpowiednie wyposażenie. Polecam takie rozwiązanie. Pozdrawiam.
_________________
wyposażenie garderoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 4 Gru 2022, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć organizer na butyspacyshoe w dobrej cenie. Znajoma doradziła mi przecież że w ofercie sklepu Prosperplast można znaleźć bardzo duży wybór tego typu produktów, więc myślę że warto byłoby sobie tam zerknąć w wolnej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie problem, bo nie mam dużo par
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group