Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina33
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 9

PostWysłany: Sob 23 Lip 2022, 18:03    Temat postu: Re: Nasze Pupile !! Odpowiedz z cytatem

ja mam kota. kocham wszystkie zwierzęta, ale koty są moimi ulubionymi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 1 Sie 2022, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaleźliśmy naprawdę świetną hodowlę psiaków rasy Beagle, zostawiam Wam namiary https://www.beagles.pl/ bo może ktoś z Was też planuje zakup takiego psiaka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu też zastanawialiśmy się na jakiego zwierzaka się zdecydować i nasze ustalenia skończyły się na rybkach morskich i koralowcach. Jest to uważam idealne rozwiązanie w zabieganych czasach. Swoich ulubieńców kupiłam w https://coralland.pl/kategoria-produktowa/zwierzeta/koralowce-lps. Firma posiada bardzo bogatą ofertę z której znajdziesz te idealne dla siebie. Dzięki nim nie tylko zyskasz nowych przyjaciół ale także dowiesz się dokładnie jak się nimi zajmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zwierzęta trzeba dbać. Ja kupiłam Amylan mojemu psiakowi na trawienie https://weterynaryjny.pl/eurowet-amylan-ad-30-tabletek-zaburzenia-trawienia-i-trzustki-p-726.html Dopiero kilka dni bierze, ale ja już widzę różnice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawel1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 4 Gru 2022, 23:06    Temat postu: Re: pies w domu Odpowiedz z cytatem

paranam84 napisał:
ja jestem totalną psiarą. mam jednego kundelka w domu i teraz przymierzam się do przygarniecia psa ze schroniska więc będę kompletować na nowo wyprawkę. osobiście uważam ze warto dać tam szelki dla psa + smycz, legowisko, szampon dla psa no i obroże oczywiście. do tego odpowiednia karma i zabawki, dodalibyście coś więcej?


Miski oczywiście. uśmiech No i jeśli smycz to polecam jakąś dłuższą. Minimum 5 metrową. Fajny artykuł o wyprawce dla szczeniaka przeczytałem tutaj:
Jak przygotować dom na szczeniaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo kocham naszą sunie i dla tego po ostatnim incydencie z kleszczem postanowiliśmy zastosować dodatkowe środki i zakupiliśmy krople fiprex duo teraz nie ma żadnych problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 7 Mar 2023, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiesz gdzie udać się w poszukiwaniu terrarium to polecam Ci zajrzeć do sklepu zoologicznego https://www.imcages.com/terraria-i-akcesoria/terraria/terrarium-dla-patyczaka/. Dla każdego gatunku gadów oferują odpowiednie produkty dopasowane do jego unikalnych potrzeb. Terraria, Lampy i żarówki UV, maty grzewcze, podłoża do terrarium i wiwarium, elementy wystroju, pokarmy, witaminy i wiele innych. A jeśli masz nietypowe życzenia i potrzebujesz produkty terrarystyczne, które ciężko znaleźć to właśnie w tym miejscu pomogą Ci je zdobyć. Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reinger.moises
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd macie wasze pupile? Ja jednego kotka przygarnęłam ze schroniska, ale od jakiegoś czasu jest też u mnie drugi, którego mam dzięki ogłoszeniu, które było wystawione na pewnym portalu.
_________________
ogłoszenia zwierzęta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas od jakiegoś czasu bardzo duża plaga kleszczy stosujemy fiprex duo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 28 Lis 2023, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z przychodni weterynaryjnych jest https://wetgliwice.pl/uslugi/endoskopia-dla-zwierzat-weterynarz-w-gliwicach-slask/ Oferują oni szeroki zakres usług profilaktyczno – diagnostycznych. Wykonują badania RTG, USG, EKG, badania laboratoryjne i endoskopowe. Przychodnia posiada również szpital, w którym pacjenci otoczeni są opieką weterynaryjną a pracownicy to ludzie pracujący z pasją i poświęceniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122
Strona 122 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group