Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfumy damskie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 19:14    Temat postu: Perfumy damskie Odpowiedz z cytatem

Jakie lubicie perfumy używać? Ja powiem Wam, że lubię poznawać nowe marki i nowe zapachy. Ostatnio trafiłam na perfumy damskie Kenzo i oczywiście musiałam wypróbować! Poczytałam najpierw sporo na temat tej marki, jej założyciela, linii zapachowych itp itd i potem kupiłam sobie jeden flakonik. Czy warto? - wg mnie tak! Kupiłam sobie Kenzo Jungle Elephant Woman - akurat na sezon jesienno-zimowy jak znalazł. Bossski zapach orientu, który utrzymuje się naprawdę długo na skórze i co ciekawe - zmienia się wraz z upływem czasu.

A Wy, czego używacie, aby pachnieć jak milion monet? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co takiego fajnego i ciekawego wyczytałaś na temat tej marki? bo musze przyznać ze ja tej marki totalnie nie kojarzę niestety. A chciałabym coś nowego w sumie zakupić, bowiem od kilku lat na zmianę mam albo "chanelkę" albo "lolitę" i tyle. A jednak człowiek się zmienia, dojrzewa i pora może coś nowego spróbować. Może byś pomogła i coś więcej na ten temat powiedziała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2022, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?

Wieża ochrony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie jednym z znakomitych miejsc gdzie możecie nabyć świetnej jakości perfumy lane w cenie przystępnej dla każdego jest https://angelove.pl/. Oferują oni duży wybór produktów wzorowanych na perfumach znanych marek, które możecie nabyć w dowolnej wybranej przez siebie ilości. Dodatkowo można skorzystać z korzystnego programu lojalnościowego, wymieniać zebrane punkty na nagrody w postaci produktów oraz zdobywać wspaniałe pachnące upominki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Czw 10 Lis 2022, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doswiadczenia wiem, ze jak kupowac, to tylko perfumy oryginalne uśmiech podróbki krótko się utrzymują i nie pachną tak intensywnie uśmiech ja zamawiam tylko ze sprawdzonej drogerii i zazwyczaj wtedy jak są promocje, a są czesto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli chcielibyście kupić jakieś ładne perfumy dla siebie lub swoich bliskich, to tutaj https://perfumy.pl/ bez wątpienia znajdziecie największy ich wybór. Asortyment mają tam bardzo zróżnicowany, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie wybrać coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie kilka razy sie skusiłam na podróbki, bo tańsze, bo wiecej, i co? i lipa... nie bylam zadowolona, zużyłam, wiadomo, ale szału nie było. Nigdy wiecej. A gdzie waszym zdaniem są najwieksze promki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 2 Gru 2022, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze w pierwszej kolejnosci wchodze tutaj w zakladke promocje https://www.notino.pl/promocja/ i wtedy widze jakie perfumki sa przecenione uśmiech tak chyba najlepiej robic zamiast szukac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko dzieki, nie wiedzialam nawet ze mozna typowo w zakladce promki szukac uśmiech oswiecilas mnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was perfumy są dobrym pomysłem na prezent?

wypożyczalnia samochodów Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group