Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dbanie o zęby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sob 27 Sie 2022, 17:42    Temat postu: dbanie o zęby Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://www.krainazdrowegousmiechu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 28 Sie 2022, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zdrowyuch zębów, to warto pomyśleć o gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie. Jak dla mnie to najlepszy gabinet w jakim robiłam zęby. Mega profesjonalna obsługa a do tego rodzinna atmosfera, jak robić zęby, to tylko u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nad czym się tutaj w ogóle zastanawiać? Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z dbaniem o jamę ustną, to powinno być to zawsze priorytetem. Ja nie wyobrażam sobie w ogóle innej możliwości. Dzisiaj dzięki chociażby takim akcesoriom jak https://sunstargum.com/pl-pl/kategorie/akcesoria.html?cat=MTM%3D każdy może o to zadbać w swoim domu, więc nie powinno się tego unikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pilnuję swoich zębów, staram się nie jeść wiele słodyczy i uważnie szczotkuję zęby dwa razy dziennie. Poza tym nigdy nie omijam kontrolnej wizyty u stomatologa, leczenie zachowawcze jak na razie jest u mnie wystarczające https://www.dentacity.pl/stomatologia-zachowawcza/ . Wszystkie zęby mam na swoim miejscu i mam nadzieję, że ten stan utrzyma się jak najdłużej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maurycy
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętasz o nitkowaniu?


-----------
galeria obrazów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę aparat więc nici nie używam ale za to stosuję szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vmayer
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piaskowanie zębów jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, które charakteryzuje się wysoką skutecznością. Zabieg może być przeprowadzany nie tylko z powodów estetycznych, ale także ze względów zdrowotnych. Pozwala on bowiem pozbyć się osadu nazębnego, który może przemienić się w kamień nazębny.
_________________
piaskowanie zębów cennik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 54

PostWysłany: Czw 8 Gru 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam też używanie dobrych szczoteczek do zębów - szczególnie skuteczne są szczoteczki jonowe od https://ionickiss.pl/ - mają znacznie lepsze działanie w porównaniu do innych tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aymn
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 1 Lis 2023, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim regularne wizyty kontrolne u sprawdzonego dentysty takiego jak Dentysta Warszawa. Po wyleczeniu ubytków od kilku lat chodzę tylko na czyszczenie i przegląd Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 20 Lis 2023, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o zęby jest o wiele łatwiejsze jeśli korzystasz z pomocy fachowców w tej branży. Należy do nich na pewno gabinet stomatologiczny http://www.citydent.anpi.pl/ Posiadają nie tylko ogromną wiedzę w swoim fachu ale i niezbędne doświadczenie. W zakresie pracy tego gabinetu znajdują się m.in. implanty, leczenie pod mikroskopem, ortodonta, protetyk, RTG zębów oraz wybielanie zębów. Będziecie zachwyceni wizytą u nich i konkurencyjnymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group