Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zadbane paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka1992
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, aby poświęcić paznokciom odpowiednią uwagę. Należy je utrzymywać w czystości i regularnie przycinać, aby wyglądały schludnie i zdrowo. Obcinacze do paznokci powinny być wymieniane przynajmniej co 6 miesięcy.
_________________
Zdrowe, szczęśliwe stopy są ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Kremy do stóp to produkty, który pomaga zachować zdrowy wygląd stóp... https://herbuscosmetics.com/product/krem-do-stop/


Ostatnio zmieniony przez Agnieszka1992 dnia Pon 5 Gru 2022, 10:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa! Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najkorzystniej poradzić sobie z doborem odpowiedniego koloru na Wasze paznokcie. To jednak wymaga pewnej wiedzy. W artykule https://kobieco.pl/najladniejsze-lakiery-do-paznokci/ czytałem trochę na temat najładniejszych lakierów. Lubicie ten kolor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby mieć zdrowe, długie i zadbane paznokcie, należy je stale wzmacniać. Mi udało się je zapuścić dopiero dzięki serum utwardzającemu eveline med+, które kosztuje grosze! Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 14 Gru 2022, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie różne akcesoria przydatne do manicure. Myślę, że przydadzą Ci się na przykład takie lakiery i żele: https://makear.pl/pl/products/builder-base-cover-15ml-206.html . Te i inne produkty znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Makear.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owi8988
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei manicure wykonuje sobie samodzielnie w domu, bo szaleństwo na paznokciach to u mnie pomalowanie ich lakierem. Ale jednocześnie zawsze dbam o to, aby wyglądały one ładnie, zdrowo i aby były mocne. W tym wszystkim zdecydowanie pomaga mi odżywka Eveline - SOS.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia1984
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sob 7 Sty 2023, 12:37    Temat postu: Paznokcie świąteczne Odpowiedz z cytatem

Jakie paznokcie do slubu 2022?
Rok 2022 zwiastuje na paznokciach złoto i srebro, wkomponowane w delikatnych jasnych kremowych stylizacjach. W połączeniu jako drobinka w topie na mlecznej bazie lub jako delikatne nieregularne zdobienia. Rezygnujemy z przesadnie długich paznokci na rzecz krótkich. Polecam Manicure Warszawa
_________________
pozrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group