Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PREZENTY na wieczór panieński/kawalerski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamila.powik
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdeycodwanie najlepszym prezentem na wieczor bedzie wibrator Very Happy my naszej pannie mlodej dalysmy stad https://arsamandi.pl/pl/c/Masazery/62 i byla zachwycona Very Happyz tego co wiem nadal sie dobrze sprawdaza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/t/lego-city-2022 jeśli chodzi o prezenty, to wybór jest ogromny. Oprócz książek mają też duży wybór zabawek i gier planszowych, więc myślę, że każdy bez problemu znajdzie coś ciekawego dla siebie lub bliskiej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od mojej świadkowej dostałam świeczki miodowe w kształcie nagiej kobitki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marc0070
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 17

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczory kawalerskie potrafią przynieść różne efekty Rolling Eyes Najczęściej spotkałem się, że "jeszcze" kawaler dostawał dmuchaną lalkę, jakieś głupoty, jednak gdzieś w trakcie trwania wieczoru kawalerskiego otrzymywał na przykład zegarek, taki, żeby założył do ślubu, a zarazem używał w przyszłości na codzień... Pomysłów jest naprawdę wiele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 4:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się szykuje wieczór panieński w połowie grudnia i wspólnie z koleżankami umówiłyśmy się, że każda z nas kupi osobny prezent. Ja osobiście nie wiedziałam co kupić, ale na https://www.pimente.pl/ zaciekawiłam się artykułem o seksownej piżamie i myślę, czy nie kupić jej właśnie takiej piżamy na prezent. Piżama przyda się Kamili w przyszłości, a w takim kształcie na pewno jej się spodoba. Co sądzicie o takich prezentach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gineebra
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto 10 Sty 2023, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny prezentem jest coś co pozostanie jako pamiątka. Przykładowo zegarek z grawerem - jak się kilka osób złoży to wydatek nie jest duży, a to naprawdę praktyczny prezent i do tego będzie miał pewną wartość sentymentalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepsicola
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2022
Posty: 20

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wieczór kawalerski, na pewno sprawdzi sie masaż erotyczny, co Ty na to ? Wiem że mnóstwo osób ich chwali w temacie desertrose24 Pamiątka pozytywnych wspomnień na całe życie.

Ostatnio zmieniony przez pepsicola dnia Pią 14 Kwi 2023, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym prezentem na wieczór panieński będzie realistyczne podgrzewane dildo które można znaleźć w ofercie sklepu https://lust2shop.pl/collections/realistic-dildos. Specjalizują się w oferowaniu szerokiej gamy luksusowych zabawek i akcesoriów dla dorosłych w przystępnych cenach. W tym sklepie internetowym realizowana jest szybka wysyłka więc kupione produkty otrzymasz błyskawicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sula
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 3

PostWysłany: Wto 9 Maj 2023, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię praktyczne prezenty, bez względu na to co za okazja. Dla przyszłej panny młodej może kupcie jakąś fajną piżamę? W Hibou (polska marka odzieżowa) ma bardzo fajne zestawy u siebie. Są takie cute uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group