Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kombinezony dziecięce zimowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 27 Lis 2022, 21:59    Temat postu: Kombinezony dziecięce zimowe Odpowiedz z cytatem

hej, potrzebuję porady. Mam prawie rocznego maluszka i potrzebny mi jakiś ciepły strój na zimę dla niego. Zastanawiam się jak sprawdzają się kombinezony dziecięce zimowe dla takich maluszków? Wiadomo, że przykrywam go ciepłym kocem ale jednak kombinezon chyba byłby bardziej komfortowy bo nigdzie by Piotrusia nie zawiało. Jakich kombinezonów używacie lub używałyście? Co sprawdza się dla takiego malucha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć, naprawde polecam zakup kombinezonu. Dla takiego maluszka możesz wybrać model bez nogawek, wtedy jest dużo wygodniej z wsadzeniem dziecka w kombinezon, a zima to czasem naprawdę bywa nie lada wyzwanie. Ja już mam trochę starsze dziecko (5lat) ale też na zimę kupuję mu ciepły kombinezon taki jak na narty. Na śnieg, mróz, zimny wiatr sprawdza się doskonale. No i mam pewność, że nic się mu nie podwinie, i go nie zawieje. A wiadomo jak jest z dziećmi - kręcą się biegają i potem plecy gołe ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że kombinezon to dobre rozwiązanie. Ja mam dwuletniego synka i w zeszłym tygodniu kupiłam taki kombinezon z kapturem. Co prawd u nas jeszcze nie ma śniegu, ale pewnie lada moment sypnie. Poza tym jest bardzo zimno a ja lubię mieć pewność, że Wojtuś nie marznie dlatego wybrałam kombinezon. Co do ubierania to nie ma znów jakiegoś problemu -jest zapinany na zamek więc w sumie całkiem sprawnie wsadza się w niego malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 18 Gru 2022, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znajdę tu też fajne, ciepłe kurtki dla dzieciaków w wieku przedszkolnym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group