Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sale weselne Rzeszów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 14:50    Temat postu: Sale weselne Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie miejsca na wesele, koniecznie zobaczcie sobie tutaj https://www.gdziewesele.pl/rzeszow Ja właśnie tam znalazłam piękną salę weselną z Rzeszowa.oczko
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alejandra98
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem z Rzeszowa. Ślub już brałam dobre kilkanaście lat temu i też wyprawiałam wesele w tym mieście. Pamiętam, że wtedy salę weselną znalazłam z polecenia jakiegoś portalu informacyjnego. Była na nim umieszczona reklama takiej sali i bardzo mi się ona spodobała. Do tej pory staram się być na bieżąco z takimi portalami z wiadomościami, przez co czytam Wiadomości Rzeszów - https://rzeszow-wiadomosci.pl/. Jak ktoś jest również z Rzeszowa, to ten portal może go też zainteresuje. Ja lubię akurat czytać wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adria_na
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 16 Paź 2023, 14:53    Temat postu: Hotel Iskra Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Polecam Hotel Iskra, jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe (Rzeszów) https://www.hoteliskra.pl/restauracja/
Przyjęcie weselne również można tam zorganizować, takie do 140 osób. Jest przytulnie, jedzenie smaczne. Hotel zlokalizowany jest przy ul. Dąbrowskiego – moim zdaniem to bardzo uroczy rejon Rzeszowa. Okolica zielona, w pobliżu kościół, plac zabaw dla dzieci uśmiech Wycena to już indywidualnie w zależności od ilości gości, ale myślę, że propozycja godna rozważenia. My zorganizowaliśmy tam przyjęcie z okazji jubileuszu ślubu – organizacyjnie brak uwag uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group