Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nocleg dla wszystkich gości ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 17 Lip 2015, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba uprzedzić gości o rezerwacji noclegów, wydaliście niepotrzebnie pieniądze. Powinni albo powiedzieć, aby każdy załatwiał nocleg na własną rękę albo że zajmują się tym Młodzi. Żeby nie było takich sytuacji, jak w Waszym przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 16:38    Temat postu: kkll Odpowiedz z cytatem

Myśle,że zapewnienie noclegu gościom którzy są z daleka jest odpowiednie. Jeśli wesele jest we Wrocławiu,bądź okolicy to polecam Apartaments Wrocław patrz. Fajnie,jeśli goście zobaczą więcej niż tylko ściany pokoi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Nie 14 Paź 2018, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń i zapytaj się w Zamku Biskupim jeśli nie przeszkadza Ci dystans. Ja miałam tam wesele i poupychałam gości bo potrzebowali noclegu uśmiech byli zadowoleni z imprezy a później z całej reszty więc mogę Ci polecić. To jest w Janowie Podlaskim.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pią 19 Paź 2018, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym była gościem to bardzo bym się ucieszyła z noclegu w takim miejscu jak Zamek w Janowie Podlaskim uśmiech Następnego dnia można sobie jeszcze zaplanować relaks w spa, a wiadomo, że po zabawie trzeba trochę odpocząć oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich gości? Nie wiem jak bogata musiałabym być ale kiedyś u mnie w rodzinie dziewczyna robiła wesele na 150 osób nie chciała robić na Śląsku w Katowicach ale w Wisle i zapłacili 150tysięcy złotych za nocleg na wszystkich gosciu plus opłaty weselne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniela123 napisał:
Jakbym była gościem to bardzo bym się ucieszyła z noclegu w takim miejscu jak Zamek w Janowie Podlaskim uśmiech Następnego dnia można sobie jeszcze zaplanować relaks w spa, a wiadomo, że po zabawie trzeba trochę odpocząć oczko

Miałam okazję tam się bawić na weselu i szczęście nocować tam właśnie po tej imprezie. Pokoje przepiękne, restauracja cudna i jedzenie na weselu też super uśmiech SPA niestety nie miałam okazji wypróbować ale z tego co mi Pani Mloda mówiła to bardzo komfortowe uśmiech
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, spa mają super i jedzenie faktycznie godne polecenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ludzi, tyle opinii.
Kwestia podstawowa jaką musicie sobie zadać jest: czy stać jest Was na taki wydatek.
Drugie: jeśli pokoje to w jakim standardzie. Osobiście byłam na weselu, gdzie goście (ci co zdecydowali się wziąć pokój od młodych) obgadali ich potem w związku z zapewnionymi standardami pokoju. Spodziewali się czegoś znacznie lepszego.
Dla mnie osobiście wgl sytuacja nie do pomyślenia, ale niestety trzeba się z tym też "liczyć".
Trzecie: kwestia ugoszczenia.
Widziałam tu wiele komentarzy typu "zapraszam to muszę ugościć". Oczywiście, że tak. Jednak niektórzy zapominają, że nie rozmawiamy tu o przyjęciu domowym, urodzinach itd. gdzie goście pojawiają się np w naszym domu.
Mówimy tu o weselu, gdzie w większości oscyluje około 100 gości i odbywa się na sali weselnej. Ugoszczenie na weselu to kwestia przede wszystkim imprezy: dobrej muzyki, zabawy, wódki, jedzenia czy dekoracji. To najbardziej goście zapamiętują z wesela. To jest ugoszczenie. Co z tego jak dasz komuś nocleg a wódka będzie ciepła; jedzenie do d.... ?
Jeśli dodatkowo kogoś jest stać na opłacenie noclegów, to bardzo fajnie i miło. Lecz jest to moim zdaniem dodatek.

To co jednak na pewno polecam to transport gości z kościoła do sali weselnej:
https://www.migdaltrans.pl/

Od siebie polecam kontakt z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, gdzie się zatrzymać w Zakopanem, radzę rozważyć również ofertę tego miejsca https://www.zakopaneapartamenty24.eu/bon-turystyczny . Z tego co wiem, to można tam skorzystać również z bonu turystycznego, więc myślę że dodatkowy plus. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group