Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z ciastem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamówiliśmy tort weselny trzy miesiące przed ceremonią. Muszę teraz tylko zakupić specjalne opakowania, żeby go przewieźć, bo to łatwe nie będzie, bo cukiernia nie ma tego w ofercie.... Ale tutaj: https://weselicho.net/art/kiedy-zamowic-tort-weselny--jak-go-przewiezc-na-sale przeczytałam, że przewiezienie tortu weselnego nie jest trudne, trzeba jechać tylko BARDZO wolno. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel22
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba spytać się na sali weselnej, oni powinni wiedzieć.

______
żelka malinowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ayris
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 29 Paź 2022, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, ze warto zainwestować w opakowania ekologiczne! Tutaj https://e-opakowania.info/185-opakowania-ekologiczne znajdziesz bardzo rozbudowaną ofertę. Zapoznaj się z nią. Nasza firma tez będzie przechodzić na eko rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jjusti18
gaduła
gaduła

PostWysłany: Czw 24 Lis 2022, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie piec? Ja właśnie bardzo polubiłam i nawet całkiem dobre rzeczy mi wychodzą... Dlatego teraz postanowiłam, że bardziej urozmaicę swoją kuchnie o różne akcesoria cukiernicze, a tak się składa że tutaj https://elhandel.pl/akcesoria-cukiernicze-i-do-pieczenia-c-2.html już nawet znalazłam coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Skocz do: