Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Czw 27 Paź 2022, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie usług profesjonalnej i nowoczesnej kliniki medycznej Wilmed, która specjalizuje się m.in. w operacja przepukliny gdzie najlepiej . Dzięki najlepszemu sprzętowi oraz profesjonalnej kadrze oferują najlepsze usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 27 Paź 2022, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ciekawe kosmetyki w dobrej cenie. Znajoma podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili rozważyła sobie zakupy na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/t/kosmetyki-z-aloesem ponieważ można tam znaleźć naprawdę sporo ciekawych propozycji. Kilka produktów wpadło mi tam w oko, więc chyba zdecyduje się na mały zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich propozycjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cera tłusta/mieszana, trądzikowa
Wieczorem
Zmywam oczy, olejem/oliwką/dwufazowcem
Olejek hydrofilny
Żel bez sls, lub pianka, aktualnie testuje z Avonu i nawet mi się podoba
Czysta woda różana
Aktualnie kuracja retinoidami/dobry krem nawilżający teraz testuje Uwielbiam serum z kwasem ferulowym https://www.cocolita.pl/kwas-ferulowy intensywnie odżywczy krem na noc z vianka i bardzo mi pasuje bo wchłania się praktycznie na mat
Rano
Olejek, żel, woda różana tak samo
Lekki kremik, często matujący, ale nawilżający
A na to mejkap
Dwa razy w tygodniu oczyszczające maski, z Glinki, lub z błota z morza martwego
Raz w tygodniu peeling enzymatyczny
Też że dwa razy nawilżające, lub odżywcze maseczki
Moja twarz kocha maseczki, widzę dużą poprawę kondycji, jak używam regularnie, lub użyje po dłuższej przerwie
+szklanka wody na noc i szklanka wody po przebudzeniu, dużo daje dla cery (a wiadomo nie tylko dla cery)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3607

PostWysłany: Czw 24 Lis 2022, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście udało mi się wyeliminować przebarwienia na twarzy dzięki fachowej pomocy https://kaniowscy.pl/znajdz-zabieg/technologie/cosmelan-dermamelan/. Jest to praktyka lekarska, która funkcjonuje w bardzo szerokiej skali i kompleksowej formule. Obejmuje szeroki zakres dermatologii, dermatologii estetycznej i innych specjalizacji. Klienci korzystający z ich usług tacy jak ja mogą śmiało powiedzieć że to miejsce jest doskonałe pod każdym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że codzienna pielęgnacja to podstawa, ale powiem Wam, że raz na jakiś czas funduję sobie zabieg z https://perfectlook.clinic i jestem bardzo zadowolona z efektów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 14 Gru 2022, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kosmetyków dobrej marki do demakijażu i oczyszczania twarzy to postaw na ten sklep https://esklep.bielenda.pl/pielegnacja_twarzy/kosmetyki_do_demakijazu_i_oczyszczania_twarzy.html Mają tutaj wysokiej jakości kosmetyki w dobrej cenie. Na pewno łatwo dobierzesz coś na zbliżające się święta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mixonik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 61

PostWysłany: Pon 2 Sty 2023, 2:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat ze swojej strony mogę polecić portal dla kobiet z którego czasami korzystałam szafunia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 11 Sty 2023, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna daje naprawdę świetne efekty, a możliwości wyboru zabiegów jest bardzo dużo. Takie zabiegi oferuje klinika medycyny estetycznej Neonia, która znajduje się w Krakowie. Więcej na ten temat poczytacie na ich stronie internetowej: https://neonia.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka3212
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro 11 Sty 2023, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wykonuję makijaż permanentny brwi. Mam nadzieję, że efekt będzie zadawalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MonicaB
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 11

PostWysłany: Czw 12 Sty 2023, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jesteś pewna, że Twoje kosmetyki są bezpieczne? Czy sprawdzałyście to w serwisach analizujących kosmetyki, takich jak ten? Bardzo martwi mnie skład kosmetyków, których używam w salonie, ponieważ moja skóra jest bardzo wrażliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następny
Strona 54 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group