Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega ostatnio zapytał mnie, czy mógłbym mu powiedzieć, z kim się kontaktować w sprawie pozwoleń wodnoprawnych. Przyznam szczerze, że ta firma https://www.ekomeritum.pl/pozwolenie-wodnoprawne/ według mnie ma największe doświadczenie w tego typu sprawach, więc mam nadzieję że znajdzie u nich to, czego potrzebuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że udało mi się w końcu ogarnąć odpowiednie wirtualne biuro Warszawa było z tym ciężko. Z polecenia poznałam e-biuro i również wam ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój jest bardzo ważny dlatego ja postanowiłam zmienić pracę i pochłonęłam się totalnie marketing szeptany praca moim zdaniem to super alternatywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Etat45
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za inspiracje, na pewno mi się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was, tak, jak ja planuje otwarcie sklepu online? Z tego, co zdążyłem zauważyć, to jedną z ważniejszych kwestii jest ustalenie form płatności online. Tutaj https://hipotekaporadnik.pl/porady-hipoteczne/najpopularniejsze-metody-platnosci/dyhe_setq wyczytałem, jakie są najpopularniejsze formy płatności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArkDor87
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzę właśnie plan rozwoju firmy na nowy rok - czy znacie jakieś dobre i skuteczne szkolenia dla kierowników? Lokalizacja nie gra roli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam drona, którego będzie można używać w misjach poszukiwawczych i ratowniczych. Nasza firma chce zakupić taki sprzęt dla pobliskiej jednostki ratownictwa. Widziałam ofertę https://flystore.pl/dron-autel-evo-ii-pro.html i to właśnie ona przykuła moją uwagę. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o linię pakowania automatycznego. Koleżanka doradziła mi, że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem można znaleźć u https://www.filmat.eu/oferta/linie-pakowania-automatycznego.html i chyba sama się z nimi skontaktuje, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, to wy uważacie o ich propozycjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 14 Gru 2022, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to staram się współpracować tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Gdy potrzebowałam dedykowanego oprogramowania ta firma enicom.pl najbardziej przypadła mi do gustu. Polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli również jesteście zainteresowani tego typu usługami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Pią 16 Gru 2022, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na coś takiego jak leg press według mnie to jedno z lepszych ćwiczeń na nogi i wzmocnienie dolnej części pleców - a wy co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 18 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group