Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podolog Przemyśl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 2:32    Temat postu: Podolog Przemyśl Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - potrzebuję umówić się do podologa z dosyć silną grzybicą stóp. Znacie dobrego specjalistę w Przemyślu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często grzybicy stóp nie da się wyleczyć, bo stosuje się nieodpowiednie preparaty. Skoro nic na Ciebie nie działa, to faktycznie musisz udać się do specjalisty. W Przemyślu http://www.instytutpodologiczny.pl od lat leczy schorzenia stóp, w tym i grzybicę i zalecam udać się na konsultację, a lekarz ustali Ci odpowiednie leczenie. Rok temu byłam tam również z grzybicą stóp i w bardzo szybkim tempie została wyleczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też słyszałam o med24 i powiem wam że chyba nadszedł czas żeby przetestować. Dzis dzieciaki wstały tak przeziębione że głowa mała, ja zresztą też czuję że coś mnie rozbiera i po kościach łazi. Jak domowe sposoby się nie sprawdzą to zamówię dla nas ewizytę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group