Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rynek wtórny aut

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3646

PostWysłany: Pon 24 Paź 2022, 18:29    Temat postu: rynek wtórny aut Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://auto-skup123.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 29 Paź 2022, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z autami z rynku wtórnego bywa w Polsce różnie. Wszystko zależy od tego gdzie i na jakich warunkach kupimy pojazd. Podrzędne komisy wyrastające jak grzyby po deszczu lepiej omijać, bo oferują zazwyczaj samochody skarbonki. Są jednak i źródła pewne, takie jak np. salon VW FS STORE, który co prawda proponuje auta z drugiej ręki ale objęte gwarancją, posiadające rzetelną historię, pochodzące z młodych roczników. Da się tu nawet nabyć coś luksusowego, sami zresztą zobaczcie: https://store.vwfs.pl/oferty/audi/a7 . Audi A7- marzenie wreszcie osiągalne uśmiech Model jest bowiem dostępny wraz z finansowaniem w przystępnych ratach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W używanym samochodzie zawsze jest też coś do wymiany. Mogą to być różne elementy, przykładowo katalizator samochodowy, który ma swoją określoną żywotność.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami1lka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pon 3 Lip 2023, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ale grunt, że z używanym samochodem podjedziesz do sprawdzonego mechanika. Ja taki znalazłam. Serwis Porsche doprowadził mój używany samochód do idealnego stanu. Teraz mogę sobie nim śmigać, a sam samochód nie zalicza zbyt wielu usterek i bardzo dobrze mi się nim jeździ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pon 17 Lip 2023, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę i nie znam osoby której nie podobało by się Porsche a jestem fanem marki. Byłem niedawno w salonie Porsche centrum Sopot gdzie można te samochody zobaczyć z bliska i jestem nimi zauroczony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3646

PostWysłany: Pią 15 Gru 2023, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscem w którym znajdziecie wiele świetnych propozycji samochodów jest salon https://dyszkiewicz.dacia.pl/ Profesjonalnie zajmują sie sprzedażą nowych samochodów. Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group