Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartynaMic
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto jest zlecić obrączki na zamówienie. Jeszcze inni robią tak, że jak mają dużo złota, to dają właśnie do zrobienia. Wtedy mega mało też płacą w efekcie, bo płacą chyba tylko za samą robociznę. Przynajmniej tak było kiedyś. Na pewno jak mamy kupować obrączki czy jakąkolwiek biżuterię to powinniśmy wybrać jakiś porządny salon. W Warszawie jest jubiler , dla którego biżuteria, jubilerstwo to pasja oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ostatnio te samą rozkminę (ale akurat u mnie pierścionek białe złoto a obrączki miały być tytanowe). I po pierwsze, uznałam, że olać te tradycję noszenia na jednym palcu — zaręczynowy przeniosę po ślubie na lewą rękę. Bo faktycznie mi się gryzły te różne kolory metalu (tytan jest taki brudnostalowy). Przymierzałam masę kombinacji i ostatecznie została obrączka w białym złocie, ale chyba nawet mimo to będę je nosiła na różnych dłoniach.
Polecam iść do fajnego jubilera i poprzymierzać (ja mogę polecić tylko w Poznaniu, więc chyba nie pomogę). Sami zobaczycie, jak to ze sobą wygląda. Wiem na pewno, że są dwukolorowe obrączki białe-żółte złoto i jakoś się nie gryzą.
https://www.marko.pl/blackfriday

Podpowiem, ze obecnie dobra promocja na black friday na biżuterię jest w Marko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór obrączek jest dostępny u jubilera https://savicki.pl/ ja korzystałem z niego wraz z moją narzeczoną i jesteśmy zadowoleni. Aktualnie trwa u nich promocja, warto zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzolkaaaa0
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 59

PostWysłany: Pią 13 Sty 2023, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepsze jakie mogłam wybrać są na https://www.idoslubu.pl/obraczki, jesteśmy bardzo zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group