Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna erotyczna damska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 9:23    Temat postu: Bielizna erotyczna damska Odpowiedz z cytatem

Hejka! Poszukuję prezentu dla mojej przyjaciółki. Czy ktoś mógłby mi polecić sklep z bielizna erotyczna damska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zerknij sobie do sklepu Intymnego. Mają spory wybór bielizny erotycznej. Zostawiam Ci do nich linka, bo na pewno coś znajdziesz https://www.sklep-intymny.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna-256.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salome2981
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nigdy nie chce chodzić na tego typu nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeżeli zajrzycie do oferty sklepu online Lovita https://lovita.pl/ Ich propozycje na mnie robią spore wrażenie, dlatego też i Wam mogłyby przypaść bardzo do gustu. Myślę, że również na nich się nie zawiedziecie, pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę https://diores.pl/. Mają naprawdę szeroką ofertę bielizny damskiej, na pewno znajdziesz tam prezent odpowiedni dla przyjaciółki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że najlepszą bieliznę wyszczuplającą kupicie w http://orirose.pl/ . Oferta jest bardzo bogata, również zamawiam tutaj bardzo fajne body wyszczuplające, które jest mega skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij również do mojego ulubionego sklepu z piękną bielizną, czyli zdecydowanie Lovita.pl w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny na co dzień, wyjątkowych kompletów w wydaniu nocnym jedno i dwuczęściowych. Dokładnie propozycje znajdziecie na ich stronie, bo naprawdę potrafią pozytywnie zaskoczyć propozycjami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwracacie największą uwagę podczas wyboru bielizny dla siebie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą bielizną damską, w tym np. staniki panache .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie mega wrażenie robi zdecydowanie sklep Valetta w którym robiłam parę razy zakupy i się nie zawiodłam. W mojej opinii numer jeden to trójczęściowy komplet białej bielizny w naprawdę niedużej cenie, szkoda tylko że jednak na zamówienie trzeba trochę jednak trzeba poczekać i mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami bo naprawdę tutaj opcji po prostu nie brakuje i problemów z terminami realizacji również nie ma!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group