Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sob 8 Paź 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również wziąć pod uwagę oferty pracy dostępne na stronie https://www.globallogic.com/pl/careers/. Są one związane z branżą informatyczną, więc jeżeli macie doświadczenie w tego typu sprawach, to może warto byłoby sobie je przejrzeć? Myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Nie 9 Paź 2022, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie danych lekarzy z rożnych specjalizacji zgodnych z RODO, to powinniście zajrzeć na te stronę internetową: https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy Znajdziecie tutaj najważniejsze informacje jak adres, telefon, mail i inne. Jestem pewna, ze takie informacje przydadzą się każdemu kto będzie chciał pozyskać nowych klientów i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pon 24 Paź 2022, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie mogłam znaleźć na żadną ciekawą ofertę pracy w swojej okolicy. Dlatego jeżeli szukasz pracy za granicą? Tu masz oferty, również dla młodych, ze zjazdami co 2 tygodnie. co jest mega wygodną opcją dla osób które nie mają rodziny, ale też chcą korzystać z życia podczas wolnego w Polsce uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się w końcu wybrać odpowiednie wirtualne biuro Warszawa. O firmie https://e-biuro.eu/ dowiedziałam się od znajomej i jestem dla niej za to bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, jak człowiek się rozglądnie, to niejedną znajdziecie fajną ofertę pracy... Zobaczcie przykładowo tutaj https://www.opiekunki365.pl/ - tutaj znajdziecie pracę dla opiekunek dla seniorów w Niemczech. Jest to praca wartościowa i sporo nam może dać doświadczenia.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności warto przeanalizować, na co w danym momencie można liczyć w ramach poszukiwania nowego zatrudnienia. Mam wrażenie, że ciekawym pomysłem mogłaby być na przykład praca jako glazurnik. Koś z Was miał może okazję zajmowania się takimi zajęciami? Ciekawi mnie, jak wygląda to w praktyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kelsi35
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Czy są tu jacyś emeryci, którzy zostali zatrudnieni na umowę o pracę? Jestem ciekawy jakie świadczenia przysługują takim osobom, dlatego z chęcią poczytam wasze odpowiedzi! Pozdrawiam.
_________________
Emeryt na umowie o pracę - jakie świadczenia się należą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brennon.schultz
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 8 Maj 2023, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszym kryterium wyboru kursu lub szkolenia powinna być jego przydatność w konkretnym zawodzie. Warto dokładnie przyjrzeć się lokalnemu rynkowi pracy i sprawdzić, jakie kompetencje są wymagane, aby ubiegać się o satysfakcjonujące zatrudnienie. W ostatnim czasie, w wielu branżach obserwowana jest silna specjalizacja – może więc warto rozważyć skupienie się na jednej, konkretnej niszy? W sieci znalazłam te porady - https://inowroclaw.info.pl/artykul/szkolenia-i-kursy/1424593
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oll888
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, iż został poruszony temat biura wirtualnego. Jest to świetna opcja dla osób samozatrudnionych, czyli takich którzy prowadzą JDG ( jednoosobowa działalność gospodarcza ). Wtedy siedzibę takiej firmy robisz w wirtualnym biurze i masz w domu święty spokój. Dobre wirtualne biuro w Warszawie to https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ ponieważ ma aż trzy wirtualne adresy do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz idealnego biura dla swojej firmy? Spróbuj rozważyć wirtualne biuro Warszawa Centrum To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, oferując jednocześnie profesjonalny adres w samym sercu stolicy. Dzięki usłudze wirtualnego biura możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, nie martwiąc się o problemy związane z tradycyjnym wynajmem biura. Przyjmij nowoczesne podejście do zarządzania firmą i wybierz wirtualne biuro Warszawa Centrum, które zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group