Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tort inaczej
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie widziałam i nie kosztowałam takiego tortu. Jednak nie mogę się doczekać kiedy w czasie świąt pojawią się na naszym stole wypieki, które chwalą bardzo moi znajomi. Cukiernia Gdańsk jest bardzo znana ze słodkości, które oferuje. Jeszcze nie zdążyłam ich spróbować, ale z pewnością podzielę się Wami wrażeniami po skosztowaniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zjast
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Hubun

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu na pewno będzie pizza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to wiedzieć, komu powierzyć wykonanie takiego tortu. Ja po raz kolejny skorzystałam z usług https://www.slodkiemarzenia.com/oferta/torty-urodzinowe-dla-dzieci . Nie bez powodu, była to dla mnie gwarancja jakości - wcześniej zrobili dla mnie tort urodzinowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naszym marzeniem jest tort z pizzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała wam polecić torty, to zdecydowanie byłyby to te z: https://www.e-tort.pl/torty-dla-dziewczynek Bardzo łatwo można je zamówić i co ważne - w rzeczywistości wyglądają dokładnie tak samo, jak na zdjęciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group