Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kupno opon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:33    Temat postu: Kupno opon Odpowiedz z cytatem

No i niestety - potrzebuję kupić jednak komplet opon. Okazało się, że złapałam gumę no i spojrzałam na resztę opon - są w stanie już krytycznym, a nadchodzi zima. Mieszkam w mieście, więc raczej postawię na opony wielosezonowe 16 cali - ale pytanie jakie? Jaką w miarę dobrą, ale budżetową markę i model opon polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, jeśli jeździsz głównie po mieście to takie wielosezonówki wystarczą Ci bez problemu. W mieście masz z reguły odśnieżone czy posypane drogi, więc nie ma konieczności jazdy na takich typowo zimowych oponach. Ja już wiele lat mam całoroczne (oczywiście nie te same wesoły i jest ok. Plus też taki, że unikniesz konieczności zmiany co sezon i przechowywania opon. Co do marki to nie polecę nic konkretnego - to kwestia ile kasy chcesz przeznaczyć na opony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w każdym aucie, które miałam, a miałam już hmm 5 samochodów w mojej "karierze", miałam opony całoroczne. No ale to zależy od tego, jak/gdzie użytkujesz auto w zimie. Jeśli faktycznie tylko jazda po mieście - to całoroczne wg mnie spokojnie starczą. W zimie w miarę wgryzają się w śnieg, w lecie - nie piszczą na zakrętach, dobrze hamują nawet na mokrej nawierzchni - są ok. Wiadomo, że ustępują zimowym/letnim w danej porze roku - ale wg mnie, do miejskiej jazdy - spokojnie całoroczne opony wystarczą.
Teraz mam Imperial All Season Driver i są naprawdę ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudny wybór, szczególnie jak ktoś sie nie zna. Jak pooglądacie opony to zobaczycie jak bardzo mogą się od siebie różnić te cenowo, ja to raczej w taką średnią półkę cenową uderzam. Zawsze też można wesprzeć się takimi rzeczami jak ranking opon letnich, mi ten bardzo pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laury.weimann
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera to kompletnie nie znam się na oponach, więc w momencie kiedy musiałam dokonać zmiany na zimówki udałam się do serwisu hyundaia. Jestem bardzo zadowolona z usługi, którą otrzymałam.
_________________
serwis hyundai lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami1lka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 27

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwis Porsche Gdańsk zamawia opony za mnie, następnie je zmienia i ja się o nic nie muszę martwić. Nie ukrywam, że taki układ bardzo mi odpowiada. Wiem, że mój samochód jest w dobrych rękach, a ja czerpię przyjemność z jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group