Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podolog
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 22:44    Temat postu: podolog Odpowiedz z cytatem

Hej mam problem nie mogę dopasować żadnych butów na obcasie bo strasznie mnie bolą w nich nogi. Wydaje mi się ze to wina haluksów. Czy polecacie może jakieś kliniki w Rzeszowie gdzie mogłabym wyleczyć ten problem? Słyszałam że Instytut podologii w Rzeszowie jest bardzo dobry. Był tam może ktoś i może się wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania236
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 10:40    Temat postu: opracowanie stóp Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam żadnych godnych polecenia placówek, które opracowują stopy w Rzeszowie, ale mogę polecić z całego serca Centrum Stopy w Warszawie. Pani Agnieszka, która się tym zajmuje jest osobą na właściwym stanowisku. Szczegółowo odpowie na zadawane pytania i precyzyjnie opracuje stopę uśmiech
_________________
Ania236
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego podologa to ja polecam https://podolog-warszawa.pro/modzele-objawy-przyczyny-leczenie/ myślę, że oferta tego podologa powinna was zaciekawić. To doświadczony specjalista. Sprawdźcie na stronę tam macie dokładne informacje. Zerkacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haluksy to poważny problem i wymagają leczenia w gabinecie podologicznym. Moja znajoma leczyła się u podolog Przemyśl i od pierwszej konsultacji, do zakończonego leczenia nie miała zastrzeżeń i w końcu może nosić właśnie szpilki i inne buty. W jej przypadku haluksy były dosyć spore i wymagało to zabiegu operacyjnego. Daj znać jak po wizycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wielu jest naprawdę dobrych specjalistów zajmujących się podologią bez większego problemu znajdziesz odpowiedni gabinet. Jak coś to warta polecenia jest hurtownia podologiczna Leopard w razie gdyby była potrzeba zakupu produktów czy to do pielęgnacji czy leczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bethany.schaefer
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podolog świetnie radzi sobie z takimi problemami, jak np. wrastający paznokieć, grzybica, czy usuwanie odcisków. To są najpopularniejsze schorzenia, z którymi można się udać do podologa. Podolog ogólnie zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób stóp i stawów skokowo-goleniowych. Jeśli zastanawiacie się, czy wizyta u podologa to coś dla was, to znalazłam taki artykuł w tym temacie - https://dlalejdis.pl/artykuly/kim-jest-i-czym-zajmuje-sie-podolog. Może on was również zaciekawi uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalikg
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2023
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na własnej skórze doświadczyłam tego, że warto systematycznie chodzić do podologa. Często nie zwracamy uwagę na swoje stopy, a to może prowadzić do różnych, poważnych chorób. Mogę Wam polecić podologa z trójmiasta - https://gdynia-podolog.pl/.
_________________
podolog Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaroma
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie znajdziesz wykwalifikowanych podologów. Np. https://podocenter.pl/. Udaj się na wizytę jak najszybciej, aby pozbyć się problemu i zadbać o swoje stopy.
_________________
podologia Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonicaB
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja korzystam z mobilnego podologa. Jest to wygodne rozwiązanie. Jestem leniwy. Dodatkowo nie muszę czekać w kolejce do lekarza wcześniej. On sam przyjeżdża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego kremu do stóp to tutaj https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-do-stop-40-mocznik-60-Aloes/2925 znajdziesz bardzo dobrą ofertę. Zapoznaj się z nią w wolnej chwili. Ten krem jest bardzo skuteczny. Sama mam zamiar go zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group