Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat będąc parę lat w Wielkiej Brytanii zdecydował się na zakup auta, następnie musiał je gdzieś ubezpieczyć. Przeszukując internet znalazł bardzo ciekawy artykuł, który znacznie pomógł mu w ubezpieczeniu auta. Zachęcam was do przeczytania tego artykułu: https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/ubezpieczenie-auta-w-uk-co-musisz-wiedziec/ może Wam się kiedyś przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz do roku mamy światowy dzień bez samochodu 2022 i czy świętujecie je? Ja uważam że warto i w ogóle częściej rezygnować z tego środka komunikacji. Dzieci też warto tego uczyć, w końcu są autobusy czy rowery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto też zdecydować się na leasing online ? Ogólnie firma bardzo rzetelnie podchodzi do każdego klienta, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto zastanawia się nad opcją leasingu polecam skorzystać z sprawdzonej porównywarki leasingowej dostępnej na stronie https://sprawdzleasing.pl/porownywarka-leasingowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio doszłam do wniosku, że to już najwyższa pora na wymianę auta. Nie dysponuję zbyt dużym budżetem, dlatego postanowiłam kupić używane auto. Bardzo fajne oferty oraz profesjonalną obsługę udzielono mi w tym salonie: https://www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane Zachęcam każdego do zapoznania się z tym miejscem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz777
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 9 Paź 2022, 11:36    Temat postu: Re: Nowy samochód Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
Planuję zakup nowego samochodu, już się prawie zdecydowałam na peugeota 208, jeździ któraś z Was takim autem? Jak się spisuje na co dzień, tak samo dobrze jak wygląda? uśmiech


Nikomu nie doradzę jakie kupić auto, jedynie mogę wam powiedzieć jakich aut najwięcej holuje po awarii. Laweta Dabrowa Górnicza udziela pomocy drogowej najczęściej samochodom marki francuskiej. Ja polecam samochody japońskie lub niemieckie. Wiadomo wszystko się psuje ale niektóre marki są podatne na usterki
_________________
Holowanie Dąbrowa Górnicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
macie34
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Gorzów Wielkopolski

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściciele małych firm remontowych potrzebują ekonomicznego, zwinnego auta, które będzie z łatwością pokonywać miejską dżunglę. Jednocześnie szukają pakownego dostawczaka, który bez trudu przewiezie niezbędne materiały i narzędzia.
_________________
samochód na budowę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam. Poszukuję jakiegoś dobrego mechanika samochodowego. Najlepiej na śląsku. Mam akurat do zrobienia w nim kilka rzeczy w zawieszeniu... Czy uważacie, że na przykład taka oferta z Katowic byłaby ok https://auto-klinika.pl/mechanika ?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Nie 30 Paź 2022, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić ten portal motoryzacyjny https://rajdkolobrzeski.pl/ znajdziecie tam wiele świetnych artykułów na temat nowości na rynku i nie tylko. Warto poczytać zwłaszcza jeśli chcecie kupić nowe auto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzy mi sie nowe auto ale nie mamy teraz kasy... wlasnie poczytalam https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/jak-pozbyc-sie-wilgoci-w-lampie-samochodowej-sprawdzone-porady-n-18.html jak zwalczyc wilgoc w lampie bo zaczela parowac.. mam dosc tego auta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 13 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group