Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie moją największą pasją jest czytanie. Muszę przyznać, że bardzo często czytam i staram się to robić kiedy tylko mam czas. Udało mi się znaleźć sporo ciekawych ofert pod tym linkiem https://www.taniaksiazka.pl/the-love-hypothesis-ali-hazelwood-p-1685676.html . Moim zdaniem znajdziecie tam sporo interesujących treści, które warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super hobby jest kino. Myślę, że bardzo fajne filmy czy też seriale można obejrzeć na stronie https://ekino.sx/ Ja osobiście bardzo lubię korzystać z tej strony, jest tam wiele ciekawych opcji do obejrzenia i co najważniejsze dla mnie wszystko można oglądać całkowicie za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zbieranie i kolekcjonowanie wielu rzeczy nie jest takie trudne, ale ja mam pewność, że sobie z tym poradzę. Naklejki kolekcjonerskie studenckie można przecież zbierać, to tylko przykład. Ja sama nie wiem, czym się zajmę, ale czymś na pewno. Najważniejsze, by się wszystko udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witek603
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie pracuje na budowach i jestem operatorem samochodu z HDS. Bardzo mi się podoba takie hobby, a zarazem praca więc miło spędza mi się czas. Polecam skorzystać z HDS wynajem, jeśli będzie taka potrzeba, to może się spotkamy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 7 Kwi 2023, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam podrózować, poznawać nowe miejsca oraz ludzi.

ogrodzenia panelowe nowoczesne Jarocin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 11:59    Temat postu: hobby Odpowiedz z cytatem

Choć osobiście nie jestem fanem gier komputerowych, to już moi synowie są zafascynowani niektórymi z nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3496

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu włóczek, akcesoriów i sznurków dziewiarskich o bardzo bogatej gamie kolorystycznej i niezwykle przystępnej cenie polecam zajrzeć do sprawdzonego miejsca jakim jest https://dashart.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 30 Paź 2023, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to czytanie, a ostatnio poświęciłem wiele czasu na fascynującą książkę "Niekończąca się wojna: walka dwóch braci" https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/niekonczaca-sie-wojna-walka-dwoch-braci/ Ryszarda Króla. Ta emocjonująca opowieść to doskonały sposób na ucieczkę od rzeczywistości i zanurzenie się w świat intrygi, sensacji i niesamowitych postaci. Polecam ją wszystkim miłośnikom dobrej literatury, którzy poszukują wspaniałego sposobu na spędzenie czasu w swoim ulubionym hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3496

PostWysłany: Czw 2 Lis 2023, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu włóczek, akcesoriów i sznurków dziewiarskich o bardzo bogatej gamie kolorystycznej i niezwykle przystępnej cenie polecam zajrzeć do sprawdzonego miejsca jakim jest https://dashart.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 15 Lis 2023, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podróżować.

lokówko prostownica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group