Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 1 Lip 2022, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zastanawiam się nad liposukcją. Ostatnio dosc spektakularnie schudlam i chcialabym pozbyc sie uciazliwej skory z brzucha. Uwazam,ze to odpowiedni zabieg dla mnie. Czy jest tu ktos kto mial taki zabieg? https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/liposukcja-laserowa Z chęcią dowiem się więcej, poniewaz zalezy mi waszych wskazówkach i opiniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 1 Lip 2022, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje Was artykuł o faktach i mitach w temacie od czego zależy płeć dziecka https://dzidzius.pl/ciaza-i-porod/od-czego-zalezy-plec-dziecka-fakty-i-mity/ Fajnie się czyta, napisane rozsądnie, myślę, że i Wy będziecie zadowoleni. Jak sobie radzicie Drogie Panie w te upały?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayra21
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Lubin

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, doradźcie mi coś. Co stosujecie na czerwone krostki po ugryzieniu owada u dziecka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrego i sprawdzonego mleka dla dziecka to tylko Bebilon i tylko w doz bo tam najtaniej, a przepłacać nikt nie lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasen.hermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno urodziłam pierwsze dziecko i wciąż uczę się jak prawidłowo się nim zajmować. Z tego powodu chciałabym się Was zapytać - kiedy kupić dziecku pierwszą poduszkę? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.
_________________
od kiedy poduszka dla niemowlaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważne są szczepienia. Lepiej zapobiegać niż leczyć co nie, a tu szczepienia są bardzo dobrym tego przykładem. Dzieci mają kalendarz obowiązkowych szczepień, no ale są i też dodatkowe, na które rodzic nie musi się decydować. Warta uwagi jest napewno szczepionka pneumokoki kiedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio Moim dzieciom kupiłam książeczkę https://bookolika.pl/pokaz-produkt/milus-i-emcia-milus-moze-sie-bac/8 . Są zachwycone, uwielbiają przygody króliczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas był problem z zaparciami. Córka poszła do przedszkola i sie zaczęło - nawykowe zaparcia. Trochę męczyliśmy się sami, próbowalismy różnych sposobów, ale one nic nie pomagały. W końcu wizyta u pediatry i zalecone czopki. Troche się ich balismy ale okazało sie że czopki Eva Qu Bambini to czopki specjalne dla dzieci, bezpieczne, działające tylko miejscowo - bardzo skuteczne i szybkie w działaniu. Nie dają efektu przeczyszczającego, jedynie rozmiękczają zalegające masy i dzieki temu dziecko załatwia sie bez bólu. A to w leczeniu zaparć nawykowych jest najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przed zakupem określonych produktów przeglądacie różnorodne rankingi? Właśnie ja nie tak dawno dowiedziałam się o https://rankingopedia.pl/ i widzę, że jest tutaj dosyć sporo informacji, więc może akurat spodoba wam się takie rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim rodzicom polecam zapoznać się z tym artykułem o pozostałościach z okresu dzieciństwa o tym jak dzieciństwo wpływa na naszą dorosłość. Ważny i warty uwagi temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186, 187  Następny
Strona 185 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group