Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmywarka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 13:23    Temat postu: Zmywarka Odpowiedz z cytatem

hej. Poszukuje dobrej zmywarki z dluga gwarancja. Zmywarki Czy ta nie bedzie sie psuc? Bardzi mi sie podoba i zastanawiam sie nad kupnem. Co myslicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Epika
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmywarka to podstawa dla mnie w każdym domu a że mam dużą rodzinę to i naczyń wiele brudnych dlatego kupiłam Electroluxa MaxiFlex z dodatkowym koszem gdzie mogę zmiescić d 14 kompletów naczyn dla mnie wybawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ten model z tym dodatkowym koszem? Czeka nas niedługo wymiana zmywarki i się właśnie rozgladam za czymś nowym, na pewno moim pierwszym typem był electrolux, bo mam kilka innych ich urzadzeń i są dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy by zmywarka służyła nam jak najdłużej to musimy stosować do niej odpowiednie preparaty. Wydaje mi się, ze granulat do zmywarek jest akurat obowiazkowy bo dzięki temu kamień tak się nie osiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zmywarki to sama już nie raz przekonałam się, że zmywarka w pewnych sytuacjach bardzo się przydaje. Dlatego też bardzo ważne jest to aby mieć bardzo dobre i skuteczne kostki do zmywarki dzięki którym nasze naczynia będą idealnie czyste i wymyte. Także jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie wolę kupić jakieś lepsze i droższe tabletki do zmywarki aby mieć pewność, że bardzo dobrze wybrałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem w sumie ciekawa jednego... Jaki wybrać do zmywarki nabłyszczacz? Czy w ogóle go stosować, czy nie? Czy jest on faktycznie potrzebny? Nie wiem, ale chce tutaj https://www.restartagd.pl/jaki-wybrac-nablyszczacz-do-zmywarki-wszystko-co-musisz-wiedziec/ na ten temat poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 11 Gru 2021, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnego typu kapsułki do zmywarki znajdziecie tutaj https://sklep.clovin.com.pl/tabletki-do-zmywarek . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że warto przede wszystkim kupować dobrej jakości środki, które dobrze się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davis.giovani
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam zmywarkę od Beko i jestem zadowolona. Zmywa przynajmniej 2 razy dziennie i nic złego się z nią nie dzieje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcremin
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie kupiłeś mieszkanie i urządzasz kuchnię? A może planujesz jej remont? W obu tych przypadkach warto zastanowić się nad zamontowaniem zmywarki pod zabudowę. Jeżeli chcesz wiedzieć, na co zwracać uwagę przy jej zakupie, to ten tekst jest dla ciebie. Przeczytaj porady w tym artykule - https://www.bryla.pl/zmywarki-do-zabudowy-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmywarka to bardzo dobra opcja tym bardziej jak masz dużą rodzinę. Ale czy wszytskie talerze można włożyć do zmywarki? Ja ostatnio kupiłam serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki https://quickoutlet.pl/53-zestawy-talerzy i nie muszę się martwić z tym czy zmywarka zniszczy talerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group