Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia bhp Śląsk to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy i poszukują zatrudnienia w obszarze, który przyjmuje sporo osób. Jeśli chcesz się w tym wypadku przygotować, zajrzyj na https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-bhp/ gdzie znajdziesz wszelkie wymagane informacje i potrzebne dane do rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie torby papierowe cateringowe polecacie? Mnie osobiście wydaje się, że oferta Torby papierowe, laminowane, producent, Poznań | Tupak - https://tupak.pl/ jest jak najbardziej warta sprawdzenia. Firma posiada doświadczenie, a więc na pewno zaoferuje Wam produkty wysokiej jakości, zawsze zgodne z zamówieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o rozwijaniu swojego biznesu trzeba jasno powiedzieć, że głównym elementem będzie reklama. Odpowiednia strategia marketingowa pozwoli na pozyskanie nowych klientów oraz utrzymanie tych stałych. Niewątpliwie dobrym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Dodatkowym atutem będzie wykonanie ich z ekologicznych materiałów, jak te torby z oferty https://www.openwear.pl/torby-bawelniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esatterfield
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno założyłam własną firmę i właśnie działam nad jej rozwojem. Z tego powodu chciałabym się Was zapytać w jaki sposób zarządzacie dokumentacją? Chętnie przygarnęłabym pare wskazówek na ten temat.
_________________
metody zarządzania dokumentacją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3503

PostWysłany: Pon 10 Paź 2022, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu dziedzinach funkcjonuje teraz tak wiele różnych firm że konkurencja jest wprost powalająca. Warto jest w tym kierunku zainwestować w współpracę z kimś kto pomoże Ci wybić się ponad rywali. Osobiście bardzo polecam Ci firmę https://presscontent.pl/. Są liderami w temacie reklamy i z pewnością sprawią że osiągniesz zamierzony cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 15 Paź 2022, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zadbać o odpowiedni parking, dlatego mogę polecić https://taab.pl/ . Można tutaj kupić porządne wyposażenie parkingowe i to w bardzo dobre cenie także jestem pewna, że współpraca z tą firmą będzie dla was bardzo udana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Nie 16 Paź 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na współprace ze specjalistami w danej branży w ogóle nie musicie się przejmować rezultatami. Dlatego Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która w ofercie posiada najróżniejsze szkolenia otwarte oraz zamknięte z zakresu doradztwa dla firm, w tym np. Zarządzanie zespołem szkolenie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tleffler
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie 16 Paź 2022, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że założenie strony www to jest podstawa. Później dobrze by było jakąś reklamę zrobić, aby dużo ludzi otwierało tę stronę. Może jakieś pozycjonowanie? Dodatkowo zależy co to za biznes, bo jeśli to jakiś sklep to warto również odpowiedni wystrój wnętrza sklepu mieć, aby przyciągał klientów.
_________________
Wystrój sklepu, który przyciągnie klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 7 Lis 2022, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na https://cashdirector.com/ ? Szczerze mówiąc program bardzo ułatwił mi pracę, dodatkowo bardzo płynnie działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ermak45
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Lis 2022, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, zda to egzamin? Jest to warte przemyślenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 46 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group