Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupujecie ubrania online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuję w różnych sklepach, bo rzadko kiedy w jednym uda się znaleźć dużo ciekawych rzeczy. kolekcje się zmieniają, więc trzeba być na bieżąco. ja ostatnio zamówiłam sobie piękny, długi płaszcz z alpaki i do tego modne dzianinowe sukienki na wiosnę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adriatyk napisał:
Mam ogólny problem z ubraniami plus size. Są ciężko dostępne


Moja przyjaciółka miała ten sam problem i ostatecznie znalazła i kupiła sukienkę na moda dla puszystych poznań a przy okazji ja się obkupiłam bo wybór ubrań jest badzo duży Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Pon 6 Cze 2022, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeśli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim pięknych oraz dobrze wykonanych ubrań dla siebie również uwzględniając najnowsze kolekcje i trendy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Butiku https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ przygotowaliśmy ubrania z najnowszych kolekcji również takich marek jak Luisa Cerano, zapewniamy pomoc profesjonalnej stylistki i oczywiście dbamy o pełne zadowolenie klientek z zakupów. Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy do zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okuniewska
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla siebie różnie, ale dziecięce zdecydowanie na stronie https://ochfoch.pl/kategoria/gora - najlepsza jakość, przepiękne ubrania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycji w zakresie ładnych i dobrze wykonanych propozycji bielizny na prezent to zajrzyjcie również do sklepu online Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje, super promocje i jednocześnie dostępność wzorów, kolorów i stylów. Koniecznie dajcie znać, jak się oczywiście zakup udał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czesto korzystacie z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na temat metody płatności, jaką jest PayPo, którą możecie wykorzystać między innymi w sklep Empik .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zabierając się już za poszukiwania pięknych markowych ubrań na świetnych promocjach i wyprzedażach to weź pod uwagę również https://ubierzsie.com/dla-niej/ gdzie będziecie mogli upolować świetne okazje cenowe wśród propozycji najlepszych marek, jak Pinko, Liu-Jo, czy również Pepe Jeans. Bardzo dobra obsługa, brak problemów z kontaktem, ewetualny zwrot przez 30 dni i ceny wręcz outletowe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja1
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 5

PostWysłany: Nie 16 Paź 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz fajnych i dobrze wykonanych ubrań to zerknij sobie na asortyment Hibou. Mam od nich dresy, piżamę, trochę bielizny... Wszystko super się trzyma, a tyle razy już prałam uśmiech Nic się nie mechaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biedronkaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zasadzie ostatnio to kupuje ubrania tylko online. Nie mam cierpliwości na chodzenie po sklepach oczko Odkryłam fajny sklep polskiej marki: Hibou https://hibou.pl/pl/menu/ona-182.html i u nich kupiłam kilak rzeczy jak komplet dresowy, piżamę, czy kilka bluzek. Są mega wygodne i fajnie wyglądają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Pon 16 Sty 2023, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając zarówno pięknych oraz dobrze wykonanych ubrań dla siebie również uwzględniając najnowsze kolekcje i trendy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Butiku https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ przygotowaliśmy ubrania z najnowszych kolekcji również takich marek jak Luisa Cerano, zapewniamy pomoc profesjonalnej stylistki i oczywiście dbamy o pełne zadowolenie klientek z zakupów. Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy serdecznie do zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group